Kivile ja puidule

Puitpõrandad ja tööpinnad on tugevamad, kui nad on kaetud kaitsva kihiga. Mehaanilised vigastused ja käimisel tekkinud jalatsijäljed ei ole enam probleem. Tugev nanokiht kaitseb pehmet puitu löökide ja kriimustuste eest ning mustus ei imbu materjali sisse. Poorne kivi on vastuvõtlik vedelal kujul mustusele ja elusorganismidele, nagu seened ja samblikud. Kivikaitse tagab hingava kaitsekihi, ei lase kinnituda elusorganismidel ja tekitab niiskuskindla pealispinna nii sise kui välistingimustes.

Toote nimi Funktsioonid Kasutuskohad
Kivile ja puidule Ei ole kulumiskindel Auto varjualune, Puitaiad, Aiamööbel, Looduslikud- ja tehiskivid, Balustraadid, Keraamika, Kiviskulptuurid jne.
Kivile ja puidule ekstra Kulumiskindel Looduslikust kivist kõnniteed, Sõiduteed, Terrassi ja Garaaži põrandad, Hauakivid, Naturaalsest puidust põrandad jne.
Kivi ekstra Kulumiskindel Looduslikust kivist kõnniteed, sõiduteed, katused, fassaadid jne (Algitsiid ja fungitsiit)
Nanoprofi kivile Kulumiskindel Paekivist, betoonist, liivakivist, poorsest graniidist ja marmorist, savist, terrakotasest jne valmistatud kõnniteed, sõiduteed ja katusekivid
Kivi premium Kulumiskindel Terrakota, graniit, kiltkivi, lubjakivi, marmor, looduslik kivi, valatud kivi, klinker, plaadid, poleeritud looduskivi jne.