Nanoprofi® Kivile

47,90390,90

Nanoprofi® Kivi koostis on spetsiaalselt optimeeritud kasutamiseks poorsetel, imavatel kivipindadel. Nanoprofi® Kivi imendub sügavamale, kui teised immutusvahendid ja seda kuni paar sentimeetrit, (olenevalt pinna poorsusest) Tekitades sellega tugevama hüdrofoobse omaduse ka pinna sügavamatel kihtidel. Läbimissügavus sõltub kaetava materjali poorsusest ja võib olla mitu cm. Plekid jäävad pinnale, kuid need on väga kergesti pestavad (piisab isegi vihmast).

Tootekood: -
Kategooriad: Kivile ja puidule, Profitooted
Sildid: betoonikaitse, Kivi, kivi pooride sulgemine, kivikaitse, süvaimmutus.

Vaata videost, kuidas toode toimib

PINNAKATTE OMADUSED
Tugev kleepumisvastane toime
Suurepärane isepuhastumis efekt (Easy-to-clean)
Veeplekke jms on kergem puhastada
Kaitseb pinda mustusest puhastamise käigus (aitab vältida mustuse imendumist poorsesse pinda vee või vedelike kaudu)
Tugev hüdrofoobsus (isegi allpool pealispinda)
Mustusthülgav
Õli hülgav
Rasva hülgav
Kaitseb ilmastikuolude eest
Külmakindel
Kõrge temperatuuritaluvus. UV – kindel
Merevee ja soolase õhu mõjudele vastupidav
Happevihmakindel (kaitse kestvus võib varieeruda sõltuvalt tootest)
Sügavama imavusega väga vastupidav jäätumisele/sulamisele
Kaitse jäätumisest tingitud aukude eest  / Jää ei tungi kivi/puidu sisse
Äärmiselt tugev seente ja sambla vastane toime
Sisaldab Algitsiidi (Basseinis tekkivate vetikate vastane lisand)
Kulumiskindel kate /vastupidav abrasiivsele kulumisele
Vastupidav survepesule
Vastupidav enamikele majapidamises kasutatavatele puh.vahenditele
Hingav
Ei sisalda silikooni, õli ega vahasid
Nähtamatu, ei muuda pinna optilist välimust  (õigel pealekandmisel)
Ei takista kondentsi aurustumist

 

Kasutuskohad: Kõikvõimalikud mineraalse päritoluga poorsed pinnad:

·         Betoon / krohv / gaasibetoon (NB! Betoon peab vähemalt 3 kuni 4 nädalat vana olema!)

·         paekivi / liivakivi

·         poorne graniit / marmor

·         poorsed plaadid / savi / terrakota  jne

EI SOBI kasutamiseks kunsttiikides!   EI SOBI kaminatele.  See vahend ei sobi kasutamiseks siseruumides, see on ette nähtud  majade katustele ja terrassidele. Vahendiga impregneeritud pindadele võib jääda palju üleliigse vahendi jääke, mis tuleb (piisab ka vihmast) survepesuriga eemaldada. Vastasel juhul  jäägid takistavad vahendi enda toimet pinnal. Kaminate kaitseks võib kasutada tooteid Nano Kivi Premium ja Nano lakk.

Mitte kasutada poleeritud kivipinnal!

Poleeritud ja väheimavatel pindadel kasutage toodet Nano Kivi Premium.

Püsivus: kuni 15 aastat, olenevalt pinna kasutamisest

Kasutamine: Vahendit võib kasutada ainult kummikinnastega. Toote minimaalne pealekandmistemperatuur (+6°C …+7°C), samas optimaalne on (+15°C …+25°C). Töödeldav pind peab olema täielikult kuiv, puhas (sh ka puhastusvahendite jääkidest) ja rasvavaba. Vahend kantakse pinnale (niisutada täielikult) pihustades nt. meie tootja pritsiga või väiksemaid esemeid vahendisse kastes, võib kanda ka pintsli ja rulliga. Enne tarvitamist korralikult loksutada!

!Enne suurte pindade katmist soovitav alati teha proovi-immutamine väikesel pinnal.

Kui pärast töötlemist tekivad pinnal hallid jäljed- järelikult sai kantud vahendit liiga palju pinnale. Hall kiht kaob 3-4 nädala möödumisel või seda saab nt survepesuriga puhastada. Impregneerimise mõju ega püsivus pinnal sellest ei muutu.

Kohe pärast töötlemist peab pind kuivamise ajaks (vähemalt 24 tundi) olema kaitstud kõikide vedelike (vihm jne), ka plekkide eest.

Keskmine kulu: umbes 30…500 ml/m2, olenevalt töödeldava pinna imavusest. Betoonkivile kulub umbes 200 ml/m2 ja töötlemata  gaasbetoonkivile kuni 500 ml/m2

Kuivamine: Optimaalne kuivamine (+15°C …+25°C), 2…4t. Optimaalsetel tingimustel, 24 tunni pärast alates kuivamisest on kaitsevahend saavutanud vajaliku kõvaduse ja pind valmis kasutamiseks.!Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Kõrgemate temperatuuride juures kuivab liiga kiiresti, mis ei lase vahendil pinna struktuuri imenduda, pinnakate jääb ainult pealispinnale ja ei kaitse nii, nagu peaks.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Hooldus: Pinnakaitsevahendiga töödeldud pindu võite edaspidi puhastada veega, samuti võib kasutada tavalisi kaubanduses saada olevaid puhastusaineid (soovitavalt mitte happelisi, nagu tsitrus vms!).

Säilitamine:  Hoida jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses kinnises taaras –  hoiustamisaeg kestab min. 2 aastat. Hoiu- ja transportimistemperatuur +3°C  kuni +30°C. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R34: Põhjustab söövitust.  S26: Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. S36/37/38: Kasutada sobivat kaitseriietust, kindaid, silmade/näokaitset. Ebapiisava ventilatsiooni korral kanda sobivat hingamisteede kaitsevahendit. S45: Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

  1. Gerli

    Olen väga rahul, kiire ja lihtne kohaletoimetamine.

  2. Alo

    Super kvaliteet graniidil. Parima tulemuse graniidil saavutasime Nanoprofi kivi abil (juhib vee pinnalt ära). Soovitan!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted