Kas nanoaine töötab?

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!
Veetilga “pärliefekt või kardinaefekt” tekib täielikult alles olenevalt vahendist 1 – 24 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks.

Toimimise testimine „Piisatesti” kaudu

Pinnale jäävad ainult väikesed tilgad – ülejäänu valgub takistamatult mööda pinda alla. Pindadele võib jääda ka peale vahendiga töötlemist väikesed piisad, mis ei voola ära oma väikse kaalu tõttu.

Probleemi nanokaitsega?

Probleem: vesi ei voola pinnalt ära

  1. Tõenäoliselt on pinnale ladestunud mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada. Eemaldage hoolikalt vana kaitsekiht kasutades selleks spetsiaalset puhastuspiima Puhastuspiim VE. Korrake katmisprotseduuri algusest lõpuni.
  2. Pinnale on kantud liiga palju vahendit. Lahendusena aitab intensiivne puhastamine (kandeaine pole korralikult eemaldatud) mikrokiudlapiga. Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

Hooldus

Töödeldud klaasidele ladestuvad aja jooksul putukad, heitgaasid, diisli tahm jm. Võib tunduda et mõju ongi läbi. Soovitame ladestunud mustus eemaldada vee ja mikrokiudlapiga, või pehme puhastusvahendiga (nt. OneSystem Nano Puhastus ja Hooldusvahendi kontsentraat lahjendatult 1:20). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.
OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad klaasikaitse eluiga kuni 50%!