Puhastusteenused era- ja äriklientidele

Soovime pakkuda sulle kiiret ja kõrgel tasemel tööd mõistliku hinnaga ning olla sinu usaldusväärne ja pikaajaline partner puhastusteenuste ja nano pinnakaitsega katmise valdkonnas. Vali välja soovitud teenus ning saada meile hinnapäring. Vastame sinu päringule ühe tööpäeva jooksul!

Vannitubade süvapuhastus

Hooldame ja puhastame vannitoas kõiki pindu – duššiklaasid, segistid, kraanikausid, wc potid, saunad jne. Vannitoa puhastamisel ja hooldamisel on oluline regulaarne ja profesionaalne hooldamine, mis tagab vannitoa pikaealisuse ja värske väljanägemise. Saame lahti ka vanadest ja sitketest katlakivi ja rooste plekkidest.

Vannitoa katmine nanokaitsega

Kaitse vannitoas veega kokku puutuvad pinnad ning puhasta neid edaspidi ainult kord nädalas mikrokiudlapiga. Saame katta duššiklaasid, vannid, segistid, keraamilised plaadid jne.

Või helista : +372 501 1405

Tehtud tööd

Pinnakaitsega katmine / nanotamine

Pakume pinnakaitsega katmist enamik kodus olevatele pindadele – vannituppa, kööki, põrandatele, tekstiilile, klaasidele, jne. Kirjuta meile ning anna teada, millist pinda soovid katta.

Siin on 3 peamist põhjust, miks peaksid pindu nanoga kaitsma:

1. Pinnad määrduvad edaspidi vähem, neid on lihtsam puhastada ning püsivad uueväärsena. Hoiad kokku ka koristamisele kuluvat aega!

2. Mustus ei tungi läbi kaitsva kihi pinnani, sest töödeldud pind on vett ja mustust hülgav.

3. Edaspidi piisab puhastamiseks ainult veest ja mirkokiudlapist.

4. Töödeldud pindade puhastamiseks kulub oluliselt vähem keskkonnale kahjulikke puhastusvahendeid.

Meie väljakoolitatud spetsialistid teostavad pinnakaitsega katmist üle Eesti!

Põrandapindade süvapuhastus

Hooldame ja puhastame igat tüüpi põrandakatte materjale – puitpõrandatest betoonpõrandateni. Põrandate hooldamisel ei ole oluline ainult igapäevane kodune puhastamine vaid põranda regulaarne ja profesionaalne hooldamine, mis tagab põrandate pikaealisuse ja värske väljanägemise.

Sageli ei piisa põrandate hooldamisel ainult pühkimisest ja pesemisest, vaid põrandaid tuleks süvapuhastada, vahatada või hooldusõlitada. Kasutab tööde teostamisel professionaalseid vahendeid, mis tagavad parima tulemuse ja kliendi rahulolu.

Kasutame põranda süvapesul orgaanilist ja allergeeni vaba probiootilist tehnoloogiat, mis tagab loodussõbraliku töökeskkonna ning esmaklassilise kauakestava puhtuse.

Pinnad, mida puhastame:

  • PVC- ja linoleumpõrandate süvapesu
  • PVC – ja linoleumpõrandate vahatamine
  • Plaaditud põrandate süvapesu ja kaitsekihi lisamine
  • Kivipõrandate ja betoonpõrandate süvapesu ja kaitsekihi lisamine
  • Puitpõrandate õlitamine, lakkimine ja hooldus

Põrandapindade katmine nanokaitsega

Nano põrandakaitse on kõrgläikega kate PVC-le, loodus- ja tehiskivile, linoleumile, korgile, laminaadile, parketile ja paljudele muudele pindadele. Tänu kõrgele ja kauakestvale läikele näevad kaetud pinnad välja nagu uued. Kaitstud põrand on mustust hülgav ja pindu on kergem puhastada.

Tehtud tööd

Diivanite, vaipade ja pehme mööbli puhastus

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli sisse hulgaliselt silmale nähtamatut orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ning anorgaanilist mustust. Igapäevase koristuse käigus saadakse kogu sellest mustusest kätte vaid väikene osa.

Allergikud peaksid tekstiilkangaga kaetud pehme mööbli keskel elades seda teenust kasutama vähemalt kaks korda aastas, teistele piisab diivani ja enda tervise ning puhtuse hoidmiseks üldjuhul ka kord aastas pehme mööbli põhjalikumast puhastamisest.

Kasutame pehme mööbli puhastamisel orgaanilist ja allergeeni vaba probiootilist puhastustehnoloogiat, mis tagab loodussõbraliku töökeskkonna ning esmaklassilise kauakestava puhtuse.

Tuleme ise kohale

Tekstiilkangaga mööbli süvapesu toimub kliendi juures kodus. Kõik tööks ja põranda kaitseks vajalikud materjalid, puhastusvahendid ja – seadmed võtame ise kaasa. Kuigi pehme mööbli puhastamise käigus uhutakse diivanist läbi mitmeid liitreid vett, jääb puhastatud pind protsessi lõpus vaid kergelt niiske. Siiski peaks laskma pehmel mööblil pärast süvapuhastust vähemalt 6-8 tundi kuivada enne kui hakkad seda uuesti kasutama.

Tekstiili katmine nanokaitsega

Peale süvapuhastust soovitame kaitsta pinnad hilisema määrdumise eest nano tekstiilikaitsevahendiga. See tekitab vett ja mustust hülgava kihi ning kaitseb plekkide eest nagu punane vein, kohv jne. Kaitsekiht on läbipaistev ning säilitab pinna hingavuse. Vaata pilte ja videot siit, kuidas tekstiilikaitsevahend töötab.

Tehtud tööd