Nano Kivi Extra

43,90349,90

Nano Kivi extra on abrasioonikindel, vett ja mustust hülgav ning vetikate ja sambla kasvu takistav pinnakaitsevahend kivipindadele.

 

Tootekood: -
Kategooriad: Kivile ja puidule
Sildid: fassaadi kaitse, katuse kaitse, Kivi, nanokaitse

Toote kirjeldus: Nano Kivi extra on abrasioonikindel, vett ja mustust hülgav, ning vetikate ja sambla kasvu takistav pinnakaitsevahend kivipindadele.

Kasutuskohad: Imavad kivipinnad, betoonist (NB! Betoon peab vähemalt 3 kuni 4 nädalat vana olema!) ja looduslikust kivist kõnniteed, põrandad, sissesõiduteed, terrassi- ja garaazhipõrandad, katusekivid, krohvfassaadid, sünteetilise vaigu krohv ja vaiguga liimitud värvid, ning Terrakota-plaadid jm.

Ei sobi kasutamiseks kunsttiigis või akvaariumis. Ei sobi poleeritud pindadele.

Püsivus: kuni 10 aastat, sõltuvalt pinna kasutamisest.

PINNAKATTE OMADUSED
Kleepumisvastane toime
Vihma käes – suurepärane isepuhastumis efekt (Easy-to-clean)  
Veeplekke jms on kergem puhastada
Kaitseb pinda mustusest, mis kinnitub igat tüüpi puhastamise käigus
Vett hülgav
Mustust hülgav
Õli hülgav
Rasva hülgav
Kaitseb ilmastikuolude eest
Külmakindel
UV – kindel
Merevee ja soolase õhu mõjudele vastupidav
Happevihmakindel (kaitse kestvus võib varieeruda sõltuvalt tootest)
Sügava imavusega, väga vastupidav jäätumisele/sulamisele
Seente ja sambla vastane toime
Seente ja vetikate vastane toime
Sisaldab Fungitsiid ja Algitsiidi (Seente ja vetikate vastased lisaained)
Kulumiskindel/vastupidav abrasiivsele kulumisele (kraapimisele)
Vastupidav survepesule
Vastupidav enamikele majapidamises kasutatavatele puh.vahenditele
Hingav
Ei sisalda silikooni, õli ega vahasid
Lahustivaba
Nähtamatu, ei muuda pinna optilist välimust  (õigel pealekandmisel)
Ei takista kondentsi aurustumist
Vedelik ei põle
Ei nõua identifitseerimismärgistusi Ohtlike ainete kohta

 

Keskmine kulu: umbes 150…250 ml/m2 olenevalt pinna imavusest. Katuste puhul vähemalt 250 ml/m2.

Lahjendamine: toodet ei tohi lahjendada.

Kasutamine: Toote minimaalne pealekandmistemperatuur (+6°C …+7°C), samas optimaalne on (+15°C …+25°C). !Enne suurte pindade katmist soovitav alati teha proovi-immutamine väikesel pinnal. Toode on kasutusvalmis ning pärast pinna põhjalikku eelpuhastust (pealispind peab olema täielikult kuiv, puhas ja rasvavaba) kantakse pinnale ühe või mitme töökäiguga.Enne tarvitamist korralikult loksutada! Siinkohal tuleb olla tähelepanelik, et toode saaks kantud rohkesti ning ühtlaselt pinnale. Suurtel pindadel  soovitatav kasutada pritsi (vt Gloria prits). Võib kanda peale ka rulliga, pintsliga või pihustades. ! Ilmtingimata vältida kontakti kuivamata lahustit sisaldavate lahustega, näiteks ehitussegu jäägid segamiskorvis/ämbris k.a. seintes, krohvis jms.

! Kohe pärast töötlemist peab pind kuivamise ajaks (vähemalt 24 tundi) olema kaitstud kõikide vedelike (vihm jne), ka plekkide eest. 

Pärast kuivamist on vahend  täiesti läbipaistev ning kaitseb pinda ka seestpoolt väljaspoole (impregneerimise toime).

Kuivamine: Optimaalne kuivamine (+15°C …+25°C). Optimaalsete tingimuste juures pealispind on kuiv umbes 1 tunni möödudes ja 1 päeva (24t) pärast saavutanud vajaliku kõvaduse ja pind valmis kasutamiseks. Põrandapind on 1-2 tunni möödudes valmis kasutamiseks, esimesed 24 tundi samuti kaitsta vee ja vedelike eest. !Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Kõrgemate temperatuuride juures kuivab liiga kiiresti, mis ei lase vahendil pinna struktuuri imenduda, pinnakate jääb ainult pealispinnale ja ei kaitse nii, nagu peaks.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Hooldus: Pinnakaitsevahendiga töödeldud pindu võite edaspidi puhastada vee ja harjaga, samuti võib kasutada tavalisi kaubanduses saada olevaid puhastusaineid (soovitavalt mitte happelisi, nagu tsitrus vms!). Puhastamiseks ja hoolduseks, näiteks terrassidel ning sissesõiduteedel võib kasutada vajadusel ka  survepesurit.

Nano Kivi Extra on pinnal (pärast pealekandmist) bioloogiliselt lagunev ning tervisele ohutu.

Säilitamine:  Hoida jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses kinnises taaras –  hoiustamisaeg min. 12 kuud. Hoiu ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C.  Hoida külmumise eest!

Ohutusteave:  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kindlasti kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon.

R22: Kahjulik allaneelamisel R23/24: Mürgine sissehingamisel, kokkupuutel nahaga. R34 Põhjustab söövitust. R36/38 Ärritab silmi ja nahka. R43 Kokkupuutel nahaga võib põhjustada ülitundlikkust. R50/53: Väga mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

  1. Tarvi

    Nanomaxi andis mulle pädevat nõu katusekivide kaitsevahendi kohta. Tänan teid väga! Katusekivide töötlemine osutus lihtsaks ning tulemus oli koheselt näha. Vesi ei imendu enam katusekivi sisse vaid jookseb maha. Eks tulevik näitab, kas see täidab ka lubatu – efekt, mis kestab kuni 10 aastat.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted