Katlakivieemaldi Kontsentraat OneSystem – 500ml

Alates: 14,90

KAMPAANIA:
Tellides 2tk, saad tasuta kaasa kollase svammi – 15cm

Vahend, mis aitab vähese vaevaga eemaldada tülikad katlakivi, rooste ja lubjasette jäägid. Kanna kontsentraat happekindlale materjalile, lase mõni minut toimida ja loputa seejärel puhta veega. Nii lihtne see ongi! Vahend sisaldab ka nanoosakesi, mis jätab pinnale lühiajalise kaitsekihi. Lahjendades 1:10 saad puhastusvahendit kokku 5L ning 1L hinnaks tuleb ainult 2,90€!

Laos

Tootekood: A-017-30 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Mis muudab katlakivieemaldi nii efektiivseks?

Tegemist on äärmiselt tõhusa katlakivieemaldiga, mida on oma igapäevasesse kasutusse võtnud lisaks kodumajapidamistele ka ärisektor (hotellid, restoranid, kaubanduskeskused jne.).
Vedelal kontsentraadil põhinev toode on spetsiaalselt välja töödeldud selleks, et rooste, lubjasette jääkide ja katlakivi eemaldamine oleks maksimaalselt lihtne ja kiire.

Kasutamiseks ei ole sul vaja muud, kui tavalist kraanivett. Lahjenda kontsentraat veega ja kanna töödeldavale pinnale käsitsi pesukäsnaga või pihustades. Väikestel pindadel soovitame lahjendatud toodet peale kanda pihustades. Selleks sobivad hästi meie spetsiaalsed doseerimispudelid pihustipeaga.
Nüüd jääb järele vaid oodata 1-3 minutit ja seejärel loputada rohke puhta veega.
Tähelepanelikum tasub olla mineraalsetel ja tundlikemal pindadel, kus toimeaeg tasub esialgu hoida lühem. Uue ja tundmatu pinna peal kasutades soovitame kindlasti esmalt testida lahjema konsentraadiga, et kontrollida vahendi kokkusobivust aluspinnaga. Efektiivsusest annab märku ka asjaolu, et toodet võib sõltuvalt määrdumise astmest lahjendada ka koguni suhtele 1:10.

Tehtud tööd

Vaata katlakivieemaldiga puhastatud vannitube siit ja siit.

Vaata Katlakivieemaldi videot TV3 Nurgakivis siit.

Kus katlakivieemaldit kasutada?

Eemaldi on eriti hinnatud neis kodudes ja ettevõtetes, kus on lubjarikas vesi. Kuid kasutusvaldkondi happekindlate materjalid puhastamiseks on rohkelt mujalgi:

 • Vannitoas – duššiklaasid, keraamilised plaadid, vannid, duššikabiinid jne.
 • Erinevad materjalid – klaas, keraamika, PVC, roostevaba teras, kroom jt.

Lisainfo

Kaal 0,5 kg
Suurus

500 ml

Arvustused

 1. Kerli

  Jäin tulemusega ülimalt rahule. Katsetasin enne teie katlakivieemaldit mitmeid erinevadi tooteid. Ükski ei saa ligilähedalegi! Teie toode toimis super hästi ning vannituba nägi välja nagu uus! Järgmise etapina kasutan ka teie soovitatud nanoainet.

 2. Margus

  Olen seda toodet varem kasutanud ja olen sellega väga rahul. Võin seda soovitada oma kogemuse põhjal.

 3. Brita

  Kiire kohaletoimetamine, arusaadav kasutusjuhend, kergesti kasutatav isegi absoluutse võhiku jaoks. Tulemus on veenev!

 4. Frank

  Parim katlakivieemaldi, mis saadaval.

Lisa arvustus

Sulle võib meeldida ka…