Vannitoa puhastusvahend OneSystem HB Kontsentraat

30,90204,90

Tõhus vahend plaatide, keraamika, emaileeritud ja kroomitud pindade, plast- ja muude kunstmaterjalide, ja ka terase puhastamiseks. Sobib kasutamiseks tualettruumides, basseinides ja ujulates. Lahjendades 1:10 saad puhastusvahendit kokku 10L ning 1L hinnaks tuleb ainult 2,50€!

Tootekood: -
Kategooriad: Puhastusvahendid, Vannitoa puhastusvahend HB
Sildid: basseini pesu., Katlakivi, mustuse eemaldamine., sanitaarpuhastusvahend

OneSystem HB Vannitoa puhastusvahend

OneSystem HB vannitoa puhastusvahend, on meie uuenduslik, sanitaarne puhastusvahend, mis on loodud ilma soolhappeta, tagamaks ohutu ja tõhusa lahenduse rasva-, mustuse-, katlakivi-, rooste- ja veeplekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt. See mitmekülgne puhastusvahend sobib ideaalselt kasutamiseks plaatidel, kroomil, plastikul, roostevabast terasest, lakitud pindadel, portselanil ja emailil, pakkudes laitmatut puhtust ilma suurema vaevata.

Toote peamised kasutusalad hõlmavad vannitube ja tualettruume, haiglaid, sanatooriume, tööstusruume, piimatööstusi, tapamaju ning sise- ja väli- ujulaid, pakkudes laiaulatuslikku lahendust erinevate puhastusvajaduste jaoks. OneSystem HB sanitaarpuhastusvahend on kergesti lahjendatav veega suhtes kuni 1:15, võimaldades paindlikku kasutust vastavalt saastatuse tasemele ja puhastatava pinna tüübile.

Kasutamine on lihtne nii käsitsi kui ka kõrgsurve seadmetes, andes kasutajale vabaduse valida sobivaim puhastusmeetod. Eriline tähelepanu on pööratud emailpindadele, kus soovitame puhastusvahendi pealekandmisel olla eriti ettevaatlik, et vältida pinna kahjustamist. Enne laialdast kasutamist on soovitatav teha proov, et tagada toote sobivus konkreetsele pinnale.

OneSystem HB vannitoa puhastusvahend on välja töötatud pakkuma professionaalsete puhastustulemuste saavutamist ilma kompromissideta, ühendades endas tõhususe ja ohutuse igas puhastusolukorras.

Pärast vannitoa puhastamist katlakivieemaldiga on suurepärane mõte katta pinnad nanokaitsega. See loob nähtamatu kihi, mis hülgab vett ja mustust, muutes tulevikus puhastamise palju lihtsamaks. Nanokaitse aitab säilitada vannitoas puhtust pikema aja jooksul, vähendades vajadust sagedase puhastamise järele.. Soovitame nanotamise ette võtta kohe pärast puhastamist, et tagada parim kaitse ja pikendada vannitoa pindade eluiga.

Arvustused

  1. Katri

    Väga hästi toimiv vahend ja töötab täpselt tootelehel olevale kirjeldusele

  2. Heidi

    Hästi toimiv vahend. Meil on väga roostene vesi. Lahendasin 4 mõõdutopsiku täit ühe liitri vee kohta ja pritsisin ühtlaselt kogu pinna. Lasin seista nii umbes pooltunni jagu, pritsisin uuesti, lasin seista ja loputasin puhta veega. Dušinurk puhastus selle vahendiga silmnähtavalt ilma nühkimata ja tulemus sai väga puhas.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted