Nano Pinnakaitsevahend Klaasile ja Keraamikale

39,90225,90

Säästa oma aega – Nano pinnakaitsevahend ei lase veel, katlakivil ja mustusel kinnituda sinu klaas- ja keraamilistele pindadele. Nüüd piisab nende puhastamiseks vaid veest ja mikrokiudlapist!

Kirjeldus

Mis muudab pinnakaitsevahendi nii efektiivseks?

Kauakestev Nano-kaitsevahend aitab hoida töödeldud pindu kiire määrdumise eest. See efekt saavutatakse tänu vahendi poolt tekitatavale mustust hülgavale kihile. Hoolimata tekitatavast kaitsekihist ei kaota pind läiget ega läbipaistvust, hoopis vastupidi – see aitab neil veelgi kauem säilida.

Tulemuseks on kuni 80% sääst nii sinu puhastamisajas kui -vahendites, sest töödeldud pinna edasiseks puhastamiseks piisab nüüd enamasti veest ja mikrokiudlapist. Nii saad korras hoida ka pindu, kus ligipääs ja korrashoid on probleemne. Näiteks nii katuse- kui talveaia akende hoolduseks piisab edaspidi vaid vihmaveest.
Lisaboonusena kahaneb töödeldud pinnal bakterite kasv ning tõuseb märgatavalt fotoelektriliste süsteemide ehk päikesepaneelide tootlikkus.
Nano kaitse talub hästi erinevaid temperatuure. See on nii külma- kui kuumakindel (ca -20°C kuni -30°C ja kuni +300°C).

Kus Nano pinnakaitsevahendit kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai. Alljärgnevalt on välja toodud vaid levinumad paigad:

 • Vannituba – keraamilised plaadid, aknad, dušiklaasid, saunauks, WC, keraamilised valamud ja vannid
 • Köök – seinaplaadid, keraamilised pliidid, keraamilised valamud, klaasist pinnad
 • Elutuba – uksed ja aknad, kappide klaasid, kaminaklaasid, klaasist lauad
 • Välitingimused – talveaiad, klaasist katused, katuseaknad, vitriinid, päikesepaneelid ja klaasseinad.

Kui kaua pinnakaitsevahendi toime kestab?

Selle toime kestvus sõltub pinna kasutuskoormusest. Nii on selle toime sanitaarkeraamikal ligikaudu 1-2 aastat, kuid aknaklaasidel ja päikesepaneelidel suisa ligikaudu 3 aastat. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Kasutamine

 1. Pese pind pesuvahendiga puhtaks, loputa ja kuivata.
 2. Soovitame eeltöödelda pinnad alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga.
 3. Kanna sinise poleerimislapiga nano pinnakaitsevahend pinnale ühtlaselt, ringjate liigutustega.
  Kaitsekiht kuivab ca 5 min.
 4. Poleerida hägu puhta pehme valge lapiga.
 5. 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud oma kohtadele ning pind on kasutamiseks valmis.
 6. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist 24 tunni jooksul.
 7. Vajadusel tee täiendav poleerimine, et eemaldada hägu.

Toote videodKasutusjuhend

Lae kasutusujuhend alla siit!

Optimaalne pinnakaitsevahendi pealekandmistemperatuur on (+15°C …+25°C). Mitte kunagi ära kasuta vahendit otseses päikesepaistes, sest sellisel juhul kuivab vahend liiga kiiresti!

Töödeldav pealispind peab enne kaitsekihiga katmist olema puhas, kuiv, vaha-, tolmu-  ja  rasvavaba (ka näpujäljed tuleb eemaldada!).

Pealekandmine

 1. Töödeldav pind puhasta pesuvahendiga ning kuivata
 2. Töödeldav pind on soovitatav eeltöödelda Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi ja Mikrokiudlapiga nii, et pind täielikult kuivaks jääks! Peale seda enam sõrmedega mitte puutuda.
 3. Enne kasutamist loksutada! Vahend tuleb kanda (sinisele) pealekandmislapile (ca 5-6 pihustust), seejärel kanda vahend õhukese ühtlase kihina ringjaid liigutusi tehes pinnale. Suurte pindade puhul soovitame töötada väiksemate alade haaval. PINDA  MITTE ENAM SÕRMEDEGA PUUTUDA.
 4. Pealekantud  vahend kuivab ca 10. min. Pärast kuivamist tuleb töödeldud pind kergelt üle käia (mitte poleerida!) (valge)poleerimislapiga (mitte Mikrokiudlapiga!), kuni pealispinnale ühtlane ja selge kiht jääb. PINDA MITTE ENAM PUUTUDA EI MEHAANILISELT EGA KA KÄEGA.
 5. Umbes 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud intelligentselt oma kohtadele. Alles nüüd tuleb pind korralikult poleerida mikrokiudlapiga ning see on kasutamiseks valmis. Mida paremini saab pind poleeritud, seda paremini vesi sellelt maha voolab. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist umbes 24 tunni jooksul.

Pidage meeles!

Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Keerake kork alati kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele!

Kuivamine

Optimaalne kuivamistemperatuur on +15°C …+25°C. Optimaalsete tingimuste juures kuivab pealispind umbes 1 tunni möödudes.  Pärast kuivamist tuleb anda aega nanoosakeste asetumiseks u 24h (täielikult kuivanud). NB! Madalamate temperatuuride juures toimub pinnakaitse kuivamine oluliselt kauem. Pinna kuivamist võib kiirendada  soojendades pinda kuuma õhuga (nt. Föönitamisega).

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud! 

Veetilga “pärliefekt” tekib täielikult alles 4-5 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks.

Pinnaefekti saad kontrollida valades vedelikku töödeldud pinnale – sinna jäävad ainult väikesed tilgad – ülejäänu valgub takistamatult mööda pinda alla.

Vihje

Dušikabiinidel väikesed veepiisad jäävad peale ka pärast Nanotamist, kuna nad peavad teatud kaaluni ulatuma, mis võimaldab neil ära voolata. Seetõttu tuleks pärast duši kasutamist klaasid dušiga üle loputada, allesjäänud tilgad saab siis väga lihtsalt mikrokiudlapiga maha pühkida.

Kulu

umbes 15 ml/m².

PROBLEEMID NANO KAITSEGA?

Probleem – vesi ei voola pinnalt ära.  VÕIMALIKUD PÕHJUSED:

 1. tõenäoliselt on pinnal mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada.
 2. Eemaldage hoolikalt vana kaitsekiht, kasutades selleks spetsiaalset puhastuspiima  Puhastuspiim VE.
 3. Korrake pinnakaitse pealekandmisprotseduuri algusest lõpuni.
 4. pinnale on kantud liiga palju vahendit.  Lahendusena aitab intensiivne pühkimine mikrokiudlapiga.  Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

Hooldus

Töödeldud pinnad soovitame edaspidi pesta vaid niiske mikrokiudlapiga, kasutades vett või pehmet puhastusvahendit (nt. OneSystem Puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse, või siis tavaline OneSystem Nano puhastusvahendi kontsentraat 1:50). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%!

Säilitamine

Vähemalt 2 aastat kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!), kinnises originaalpakendis. Avatud pudel kasuta ära 1-4 nädala jooksul!

Ohutusteave

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti naha, silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.

R11: Kergesti süttiv.

S7: Mahuteid hoida tihedalt suletuna.

S16: Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada.

S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

 1. Oskar

  Suurepärane ja kiire klienditeenindus, samuti saatmine, nõustamine ja kvaliteetsed tooted.

Lisa arvustus

Sulle võib meeldida ka…