Veetõrjumisefekt NANO toodetega!

veetõrjumisefekt-kangas

NANO- toodetega saavutatakse suurepärane tulemus pindade hooldamisel/kaitsmisel! Tekib veetõrjumisefekt- tänu sellele on raha ja aja kokkuhoid garanteeritud!

Nanodialoog – mis see on?

Paar aastat tagasi avati teaduskeskus AHHAA Tartus, Lõunakeskuses näituse “Nanodialoog”. Euroopa Komisjoni poolt toetatud projektis osales 11 europartnerit, ühesugused näitusemoodulid avati üheaegselt kuues erinevas riigis, nimelt sellistes linnades nagu Lissabon, Grenoble, München, Mechelen, Göteborg ja Tartu.

Näitus sai valmis ehitatud Itaalias, kuid varustatud eestikeelsete tekstidega ning jäi esialgu külastajatele tasuta avatuks kaheks kuuks Tartus, hiljem ka Tallinnas. Ekspositsioon käsitles nanotehnoloogiat, selgitades laiale publikule nii nanoteadustega seotud suurte ootuste kui mõningate hirmude tagamaid.

Näituse nimi “Nanodialoog” viitab külastajate võimalusele avaldada omaenese arvamusi ja kujundada seisukohti.

Tänaseks on efektiivsed nanotehnoloogiad jõudnud nii energeetikasse kui arvutitööstusse, nii meditsiini kui iluteenindusse – kuid kas peaksime neid uusi, vaimustavad võimalusi kasutades olema ettevaatlikumad?

Prints Charles on avaldanud arvamust, et nanotehnoloogia võimuses on muuta kogu maailm tulevikus halliks mudamassiks.

Ameerika Ühendriigid aga investeerivad praegu aastas nanotehnoloogiate arendamisse rohkem kui NASA programmi.

AHHAA nanonäitus kutsus kõiki uusi teadmisi omandama, et iga huviline oleks ise võimeline tulevikuteemade arutelul sõna sekka ütlema.

veetõrjumisefekt

Kasutusvaldkond toodetel on peaaegu piiramatu.

Kaubanduses, majapidamises kui ka tööstuses on tohutu hulk kasutamisvõimalusi, mis aitavad Teil vähendada nii puhastusvahendite kui ka raha kulu.

Pinnatöötlemist nn. lootose-efektiga silikoonil, õlil, akrüülil või teflonil tuntakse juba kaua aega. Ent ometi peab sellist pinda palju tihedamini uuendama (pahteldama, poleerima). Sest reeglina ei pea see kaua vastu. Pinnal on ainult lühikest aega veetõrjumisefekt, siis annab see järele või kaob.

Nanokatte puhul seevastu ühinevad nanoosakesed ja nende komponendid pinnaga, moodustades soovitud efekti pikaks ajaks.

veetõrjumisefekt-kangas

Perenaistele tunduvad ahvatlevad vett ja mustust hülgavad kangad, puhtust pidavad kahhelplaadid, aerosoolpudelikesed vahenditega, mis aitab muuta jalanõud vettpidavaks ja paljud muud eksponaadid.

veetõrjumisefekt-auto

Nanotehnoloogiaga tegelevaid ja neid tooteid kasutavaid ettevõtteid on juba ka Eestis, meie oleme üks esimestest, kes tegeleb nanotehnoloogia baasil valmistatud keemiatoodete maaletoomise ja turundusega.

Pakume kaasaegseid lahendusi!

  • Mootorsõidukitele – metallikaitsevahend autokerele, mootorile, velgedele; udu- ja klaasikaitsevahendid sõiduki akendele (tagab vihma käes 30%parema nähtavuse, vähem jääkriimustusi, vastupidav survepesule)
  • Klaasile ja keraamikale – pinnakaitsevahendid aknaklaaside, kraanikausside, vannide, basseinide ja tualettide puhastamiseks ning mustuse ja bakterite tõrjeks
  • Kasvuhoonetele ja talveaedadele – klaasikaitsevahendiga töödeldud pinnad omandavad isepuhastuva efekti; kaitseb ka sammaldumise eest
  • Hoonetele– kivi- ja puidukaitsevahendid kaitsevad pindu (katusekivid, fassadid, kõnniteeplaadid jne) vee ja mustuse eest, takistavad sammaldumist. Kestev efekt 5 a.
  • Tekstiilile (rõivad, vaibad, autoistmed, seemisnahk jne) – kaitseb riiet määrdumise ja niiskuse eest, hülgab plekid, kaitseb UV-kiirguse eest, hingav, pestav kuni 40° vees
  • Põrandapindadele– kaitsevad pindu (parkett, laminaat, PVC, marmor jne) määrdumise ja kulumise eest

Lisaks spetsiaalvahendid roostevabade kraanikausside, pliitide, õhupuhastite, mootori ja mootori osade, velgede, mootorrataste, jalgrataste, tööriistade, kiivrite ja prillide hoolduseks ja kaitseks.

UUDIS on pärit sisustuswebist, vaata nende kodulehte SIIT!