Vannitoa puhastamine ja kaitsemine nano kaitsevahendiga

Paljud kliendid on meie poole pöördunud murega, et vannituba oleks vaja puhastada ja värskendada. Samuti uuritakse ka kaitset hilisema määrdumise eest. Siin lehel selgitame teile täpselt, kuidas saavutada vannitoa puhastamisel parim tulemus ning milliseid tooteid selleks vaja läheb. Lisaks näitame ka klientide poolt saadetuid videosi ja pilte tehtud töödest, et saaksite vahendide kvaliteedis oma silmaga veenduda, sest et oma silm on ju kuningas.

Miks peaksin katma pinnad klaasikaitsevahendiga?

  • Hoiad kokku koristamisele kuluvat aega ja puhastusvahendeid
  • Töödeldud pind hakkab hülgama vett ja muud mustust
  • Katlakivi plekid ei tungi enam pooride sisse, vaid jäävad pindade peale
  • Kaitstud pinnad määrduvad edaspidi vähem, neid on lihtsam puhastada ning säilitavad uue ja värske välimuse

1. Katlakivi eemaldamine pindadelt

Esimese sammuna on vajalik pinnad puhtaks pesta katlakivieemaldiga. Kui katlakivi on pinnal olnud juba üle 6 kuu siis soovitame teha tugevama lahuse, kus tuleks vahendit lahjendada 1:3 veega. Edaspidi kui pind on juba puhas ning katlakivi vähem, võid teha lahuse ka 1:5 või 1:10. Väga oluline on vannitoa plaatide puhul katlakivieeemaldit enne puhastamist testida, kuidas pind reageerib. Eriti tuleb seda kindlasti teha tumedate või mustade plaatide puhul, kuna mõni pind võib tuhmiks muutuda. Samuti soovitame katlakivieemaldi pesukäsnaga pinnale peale kanda, kuna pihustades jääb õhku tugev lõhn ning vannituba vajab tuulutamist.

kliendi_pilt

2. Klaaside ja plaatide katmine nano kaitsevahendiga

Nüüd on pind puhas ning et edaspidine puhastamine ei oleks enam nii vaevarikas ja ajakulukas oleks mõistlik pinnad kaitsta nano kaitsevahendiga. Nanoosake on üks miljondik meetrist ning inimese silmale nähtamatu, kuid tänu tehnoloogilisele arengule saame me pinna omadusi muuta meie jaosk paremaks. Nanoga kaitstud pind hülgab edaspidi vett ja mustust. Klaasile tekib sama effekt nagu tekstiilikaitse puhulgi, vaata videot siit. Edaspidi saab klaasid ja plaadid puhtaks vee ja mikrokiudlapiga, kui nädalas 2-3 korda need üle kergelt käia mikrokiudlapiga. Hoiad kokku koristamisele ja küürimisele kuluvat aega ning ka puhastusvahendeid ei kulu enam nii palju. Nanomaxi tooted on tehtud vee ja räni baasil ning need ei liigitu ohtlike ainete hulka, seega ei ole need tervisele ega ka keskkonnale ohtlikud.

3. Segistite ja kroomitud pindade katmine

Katlakivita segisti