Üldpuhastusvahend K1 Kontsentraat

43,90349,90

Leelisevaba ja vees lahustuv äärmiselt kiiretoimeline rasvaeemaldusvahend. Ülimalt lihtsasti kasutatav toode sobib kokku enamus materjalidega. Hea võimalus asendada enamus siiani kasutusel olnud puhastusvahendeid. Hoia kokku nii aega kui raha!

Tootekood: -
Kategooriad: Puhastusvahendid, Universaalpuhastusvahend K1
Sildid: grilli puhastamine, lahustab rasva, söe, tahma

Mis muudab rasvaeemaldusvahendi nii efektiivseks?

OneSystem K1 Kontsentraat ettenähtud pindade puhastamiseks tööstuses, toitlustuses, toidutööstuses, autotootmises ja isegi käsitöös. Toote lai kokkusobivus erinevate materjalide ja pindadega võimaldab sellega asendada enamus siiani kasutuses olnud puhastusvahendeid. Suureks plussiks on ka selle kõrge lahjendusaste, mis muudab ta eriti säästlikuks.

Tegemist on lõhnatu, leelisevaba ja äärmiselt kiiretoimelise tootega, mis ei vaja toimimiseks soojust ega soojendamist. Suureks plussiks on see, et selle kasutamine ei anna ebameeldivat lõhna, ei tekita korrosiooni ning on biolagunev ja tulekindel. Samal ajal sobib ühtviisi hästi nii põhjaliku puhastuse teostamiseks kui kergema hoolduse jaoks.

Kuna vahendit saab kasutada uskumatult paljude materjalide puhul, siis asendab see enamikke puhastusaineid, mida seni kasutanud oled. Hea võimalus nii raha kui ruumi kokku hoida. Rasvaeemaldusvahend sobib lisaks tõrksate rasvaplekkide eemaldamisele ka õli, vaha, söe, tahma ja mitmete muude plekkide eemaldamiseks. Kuna vahendi kasutamine on ülimalt lihtne, on selle valesti kasutamise võimalus praktiliselt olematu.

Sügavatoimeline vahend on nii tõhus, et on heakskiidetud isegi suuremate autotootjate ja teiste kontsernide poolt. OneSystem K1 hinnatakse ka võimaluse tõttu asendada puhastuses nii tetraklooretüüli (lühend Per) kui triklooretüülidi (lühend Tri).

Kus konsentraati kasutada?

Puhastusvahend sobib kokku pea enamus pindadega. Välja arvatud aga eelnevalt Nano Põrandakaitsetega töödeldud põrandatel, kus vahendi sügav toime lahustab pinnakaitse täielikult.

Esmakordsel kasutamisel testi kokkusobivust väikesel pinnal.

  • Erinevad töövahendid ja -pinnad – masinad, köögid, grillid, tööstuspõrandad, mootorid, katused, seinad nii tööstuses, toitlustuses kui toidutööstuses.
  • Materjalid – kunstmaterjal, presentkatted, metallpinnad, klaas.
  • Plekid – õli, vaha, süsi, tahm, rasv jt.
  • Autod ja veokid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Üldpuhastusvahend K1 Kontsentraat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted