Tõhus Plekieemaldi OneSystem

9,90 74,90 

Eemaldab nikotiini-, rasva-, õli-, tindi- ja muud plekid nahalt, tekstiililt, vaipadelt, riietelt, jalanõudelt, jne.  Antud toodet on testitud tuntud Saksamaa instituudi poolt ning kõik plekid said edukalt eemaldatud  99,9%. Toote kasutamine on absoluutselt ohutu  kuna ei sisalda lahusteid ega sarnast ja on täiesti bioloogiliselt  lagunev. Õigel kasutamisel toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Toote kirjeldus: tõhus vahend raskestieemalduvate plekkide eemaldamiseks (vein, pastapliiatsi plekid…jne)

Toote omadused: eemaldab nikotiini-, rasva-, õli-, tindi- ja muud plekid nahalt, tekstiililt, vaipadelt, katetelt, jne.  Antud toodet on testitud tuntud Saksamaa instituudi poolt ning kõik plekid said edukalt eemaldatud  99,9%. Toote kasutamine on absoluutselt ohutu  kuna ei sisalda lahusteid ega sarnast ja on täiesti bioloogiliselt  lagunev.Õigel kasutamisel toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

Toote värske aroom võtab ära vanade esemete (vana mööbel, voodid, vaibad jms) kopitanud lõhna.

Kasutuskohad: sobib kõikidele materjalidele ja pindadele.

Keskmine kulu: vastavalt mustusastmele

Kasutamine: Vahendit on soovitav plekile kanda pihustades. Mitte hõõruda, kuna see võib kahjustada pinna struktuuri.  Kui pind saab kahjustatud –  ei ole plekki enam võimalik eemaldada.  Pihustada otse plekile, lasta mõned minutid vastavalt mustusastmele toimida ja svammi abil mustus kergelt lahustada. Lõpuks hästiimava puuvillalapiga pühkida lahustunud mustus ning  iga kord loputada rohke veega.  Protsessi võib korrata 2-3 korda.

Koostis: 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaine LIMONEEN

Teabe vastavuse kohta – pesuvahendid: koostis

Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas (mitte külmas!) kohas, tihedalt suletunaoriginaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 24 kuud. Avatud toode kasuta ära 12 kuu möödudes.

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R36/37/38:Ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S26:Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

100 ml, 1 L

Plekk

Nikotiin, Õlid, Rasvad, Tint

Toote video

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!