Tauno Kangro kivikujud

Tauno Kangrol oli mure. Kuidas kaitsta kivikujud keskkonnamõjude eest, et need säiliksid võimalikult kaua sellised, nagu nad peale valmimist on.

kivikujud enne puhastamist
kivikujud puhastamine enne

Kivikujud Tauno Kangrolt, kes ta on?

Tauno Kangro (sündinud 25. mail 1966 Tallinnas) on Eesti skulptor.

Ta elab Laitses ja töötab Tallinna vanalinnas.

Kangro leiab inspiratsiooni Skandinaavia mütoloogiast, loomadest, inimestest ja religioonist. Materjalina kasutab Kangro kivi ja pronksi. Tema skulptuurid on saanud mitme Eesti paiga sümboliks. Kangro töid leidub SaksamaaTaaniPrantsusmaaRootsi ja Soome linnaväljakutel ning kogudes.

Mida tegime ja saavutasime härra Kango tehtud kivikujudega?

kivikujud pärast puhastamist
kivikujud puhastamine pärast

Pesime pildil olevad kivikujud puhtaks, kasutades K1 kontsentraadist tehtud puhastusvahendiga. Seejärel katsime puhastatud kujud Nanoprofi® kivi pinnakaitsevahendiga.

Kujudel kasutatud puhastusvahendist lähemalt

Vees lahustuv äärmiselt kiire toimega rasvaeemaldusvahend.

Sobib kõikidele pindadele. Kuna vahendit saab kasutada uskumatult paljude materjalide puhul, siis asendab see enamikke puhastusaineid, mida seni kasutanud olete ning võimaldab nii raha kui ruumi kokku hoida.

Vahendi valesti kasutamise võimalus on praktiliselt olematu.

Leelisevaba!

Kirjeldus

Pind

Sobib kõikidele pindadele, välja arvatud eelnevalt Nano Põrandakaitsetega töödeldud pindadel. Vahendi sügav toime lahustab pinnakaitse täielikult.

Lõhnatu, leelisevaba, äärmiselt kiire toimega. Ei nõua toimimiseks soojust/soojendamist. Vahendi valesti kasutamise võimalus on praktiliselt olematu.

OneSystem K1 on sobilik asendama puhastuses tetraklooretüüli (lühend Per) või triklooretüüli (lühend Tri). Heakskiidetud suuremate autotootjate ja teiste kontsernide poolt.

Kasutuskohad

Kuna vahendit saab kasutada uskumatult paljude materjalide puhul, siis asendab see enamikke puhastusaineid, mida seni kasutanud olete ning võimaldab nii raha kui ruumi kokku hoida. Eemaldab raskesti eemalduva mustuse nagu rasva, õli, vaha, söe, tahma, tindi.

Sobib pindade puhastamiseks tööstuses, toitlustuses, toidutööstuses. Vahend on universaalne ja sobib masinate, köökide, grillide, tööstuspõrandate ja mootorite puhastamiseks, samuti kunstmaterjalidest pindadele, presentkatetele, katustele, seintele ja põrandatele, autodele ja veokitele, aknaklaasidele, autoklaasidele, metallpindadele.

Nii põhjaliku puhastuse teostamiseks kui ka hoolduspuhastuseks.

Kasutamine

Nano Põrandakaitsevahendi eemaldamiseks kasuta lahjendamata kujul.
Esmakordsel kasutamisel testi kokkusobivust väikesel pinnal. Kanna lahus töödeldavale pinnale harja, švammi, pihusti või survepesuriga.

Puhastatava eseme võib kasta lahusesse.

Lase vastavalt mustusastmele toimida mõnest sekundist kuni 15 minutini. Seejärel loputa veega. Mehaaniline sekkumine toimub vastavalt vajadusele.