Puhastusvahend OneSystem Rapid 1L

40,90350,90

OneSysten Rapid on ainult erilise, kõva, vastupidava mustuse eemaldamiseks ettenähtud puhastusvahend, mis sobib peaaegu igale pinnale. See ei kahjusta metalli, klaasi, puitu, kivi, ega anodeeritud alumiiniumi. Lakitud pinna, kummi ja plastikmaterjali puhul on soovitav enne kasutamist väiksel pinnal katsetada.

OneSystem Rapid lahustab muuhulgas kleeplindi liimi, liimi, kunstvaiku, fassaadivärvi (dispersioonvärvi), graffitit, kunstvaik-pahtlit,värvikrunti, glasuurvärvi jne.

NB! VAHEND EI SOBI AUTODE JA KODUPINDADE PUHASTAMISEKS

Tootekood: -
Kategooriad: Liimi ja graffi eemaldaja, Puhastusvahendid
Sildid: grafiti eemaldaja, liimi eemaldamine.

Spetsiaalne puhastusvahend just ekstreemse mustuse eemaldamiseks, sh ka graffitieemaldaja. 

! VAHEND EI SOBI AUTODE JA KODUPINDADE PUHASTAMISEKS. 

Toote kirjedus: OneSysten Rapid on ainult erilise, kõva, vastupidava mustuse eemaldamiseks ettenähtud puhastusvahend, mis sobib peaaegu igale pinnale. See ei kahjusta metalli, klaasi, puitu, kivi, ega anodeeritud alumiiniumi. Lakitud pinna, kummi ja plastikmaterjali puhul on soovitav enne kasutamist väiksel pinnal katsetada.

OneSystem Rapid lahustab muuhulgas kleeplindi liimi, liimi, kunstvaiku, fassaadivärvi (dispersioonvärvi), graffitit, kunstvaik-pahtlit,värvikrunti, glasuurvärvi jne.

Kasutamine ning käsitsemine:

Kleeplindi, kunstvaigu ja graffiti eemaldamine: Kanna OneSystem Rapid pihusti ja lapi või looduslikust materjalist harja abil pinnale. Loputa 1-6 minuti möödudes vee, lapi ja looduslikust materjalist harja abil. Suuremate pindade puhul kasutada survepesurit või aurupuhastit.

Dispersioonvärvi eemaldamine: töödeldav pind jagada vastavalt pinna struktuurile osadeks ning töödelda ühe kaupa. OneSystem Rapid kanda pinnale naturaalsest materjalist  pintsli või harjaga.

Toote kulu: Vastavalt mustuse astmele

Toimeaeg: Toimeaeg oleneb konkreetsest töödeldavast materjalist ja tuleks enne väiksel pinnal kindlaks teha.

Peale toimeaja möödumist saab lahustunud värvi siledalt pinnalt spaatli või naturaalse pintsli abil eemaldada, värvijäägid pesta maha naturaalse harja ja vähese veega. Krobelised pinnad võib üle pesta survepesuriga.

Kasutada ainult naturaalmaterjalist pintsleid ja harju!

Puhastatavat ala töödelda alati  altpoolt üles (iga eraldi võetud osaga toimi samuti). Mitme värvikihi korral vajadusel korrata protseduuri.  Eemadatud ning taas  kõvastunud värv muutub ehitusprügiks, jälgida vastavaid reovee- ja äravoolueeskirju.

Pealekandmise ajaks tagada korralik ventilatsioon! Vahendiga töötada ainult kaitsekinnastega!

Säilivusaeg: vähemalt 1 aasta kuivas ning jahedas (aga mitte külmas), kinnises originaalpakendis.

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kummikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon.

Ärritab silmi ja nahka. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust.Kergesti süttiv. Hoida tihedalt suletuna. Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada. Vältida kokkupuudet nahaga ja silma sattumist.Silma sattumisel koheselt pesta rohke veega ning konsulteerida arstiga. Kasutada sobivat kaitseriietust, kindaid.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puhastusvahend OneSystem Rapid 1L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted