1. Esileht
  2. /
  3. Puhastusvahendid
  4. /
  5. Eelpuhastusvahendid
  6. /
  7. Puhastuspiim OneSystem VE

Puhastuspiim OneSystem VE

24,9099,90

Spetsiaalne veepõhine, abrasiivne puhastusvahend klaas- ja keraamilistele pindadele. OneSystem Puhastuspiim VE – sobib ka vanade/aegunud pinnakaitsevahendite eemaldamiseks klaaspindadelt ja autoklaasidelt, mis võivad takistada reklaamkleepsude vms. pinna peale kinnitumist või tekitada uue pinnakaitsevahendi peale kandmisel probleeme. Sobib ka nanokaitsekihi klaaspindadelt ja autoklaasidelt eemaldamiseks.

Tootekood: -
Kategooriad: Eelpuhastusvahendid, Puhastusvahendid

Spetsiaalne veepõhine, abrasiivne puhastusvahend klaas- ja keraamilistele pindadele

Toote kirjeldus: Iga pinnakaitsevahendi pealekandmine eeldab põhjalikku pinna eeltöötlemist, sellest sõltub kaitsekihi püsivus ja toime. Samuti ka klaasikaitsevahendid ja autoklaasi kaitsevahendid. Puhastuspiima abrasiivsed osakesed lahustavad igasuguse rasva, tensiidijäljed ja muu mustuse.

TOOTE EELISED
Keskkonnasõbralik
Ülitõhus (Kõrge aktiivsusega puhastusvahend)
Kasutamisel väga väikese kuluga
Sobib hästi ka tavaliseks klaaspinna puhastuseks
Ideaalne ettevalmistus nanokaitsevahendiga katmiseks  –  absoluutselt puhas ja neutraalne  pind.
Eemaldab probleemideta putukad ja kõik rasked, kuivanud plekid.

 

Kasutuskohad: Auto- ja veoautoklaasid, aknaklaasid, talveaiad.. jpm.

OneSystem Puhastuspiim VE – sobib ka vanade/aegunud pinnakaitsevahendite eemaldamiseks klaaspindadelt ja autoklaasidelt, mis võivad näiteks takistada reklaamkleepsude vms. peale kinnitumist, või tekitada uue pinnakaitsevahendi peale kandmisel probleeme. Sobib ka nanokaitsekihi klaaspindadelt ja autoklaasidelt eemaldamiseks.

Vihjed:  paremad tulemused saavutatakse  tootja soovitusel koos Nanoprofi® Mikrokiudlappidega. Pudel on täidetud kaaluliselt!

Kasutamine: Loksutada pudelit korralikult enne kasutamist! Puhastada pinnad suuremast mustusest. Seejärel valage Puhastuspiim niiskele majapidamislapile ja ringjate õrnade liigutustega kandke see töödeldavale pinnale. Ärge vajutage liiga tugevasti, et vältida kriimustusi! Lõpetuseks loputada pinnad rohke veega ja kuivatada. Vajadusel protseduuri korrata.

Keskmine kulu: Vastavalt mustusastmele, 100 gr. piisab ca. 6-8 m2.

Säilitamine: Hoida tihedalt suletuna kuivas ning jahedas (mitte külmas!) ruumis, originaal taaras.  Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab min. 12 kuud. Hoiu- ja transportimistemperatuur   +5°C   kuni +40°C. Avatud pudel kasuta ära 3-6 kuu jooksul!

Koostis: 
< 5% mitteioonsed Tensidiid, < 5% anioonsed Tensiidid, 2-BROMO-2-NITRO-PROPANE-1,3-DIOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. S25: Vältida silma sattumist.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lae kasutusjuhend alla siit!

Seotud tooted