Õige plekieemaldi valimine on üks tüütu tegevus! Me ei taha kapi täis kalleid tooteid erinevatele materjalidele vaid me tahame ühte väga head toodet erinevate plekkide eemaldamiseks! Kas nõustud?
Tänapäeval on materjale väga palju erinevaid, ei ole olemas ühte kindlat kodust vahendit, mis kõik plekid nagu imeväel ära kaotab!
Kunagi oli plekieemaldus palju lihtsam kuna tekstiilid olid suuremas osas villased ja puuvillased aga praegusel ajal koosnevad tekstiilid erinevate materjalide segudest.
Kuidas me teame mida, millal kasutada?
Kindlasti on ka teil olnud olukordi, kus Teie lemmik riideese on määrdunud. Pesete seda üha uuesti ja uuesti aga ka kõige hoolikamalt pestes on plekk ikka alles jäänud.
Artikleid, kuidas koduste vahenditega plekke eemaldada, on kümneid, isegi sadu erinevaid. Aga tulemus on ikka samasugune, plekk on alles. Saladuskatte all võin öelda, et tegelikult sõltub pleki väljasaamine materjalist, millest see riie tehtud on.
On oluline kasutada õiget toodet, kindla materjali peal ning teie pesemine annab tulemusi. Isegi kõige raskemad plekid nagu kohvi, punane vein, huulepulk, tint, veri ja rasv tulevad maha nagu poleks õnnetust juhtunudki!
On levinud palju müüte, kuidas koduste vahenditega plekke eemaldada!
Müüt number 1 plekieemaldus valge veiniga!
Soovitatakse punase veini plekki loputada valge veiniga! Kahjuks peame tõdema et see näide on lihtsalt müüt. Valge vein lahustab punast veini sama hästi nagu vesi lahustab punast veini. Vedelik vedelikuga! Tulemus on samasugune, plekk on ikka alles.
Aga kuidas siis punase veini plekki eemaldada? Sellest räägime hiljem lähemalt!
Müüt number 2 plekieemaldus soolaga!
Valada soola hunnik pleki peale ja imada plekk välja. Ka see ei ole tõhus vahend kuna see ei aita 100% plekist lahti saada ja tulemuseks? Plekk on ikka alles! See on pigem esmavahend kui pole kodus olemas kohe õiget plekieemaldit!
Müüt number 3 plekieemaldus sidrunhappega!
Näiteks roosteplekkidest vabanemine, räägitakse et tuleb sidrunit peale pressida ning siis päikese kätte kuivama jätta. Selle nimi on pigem pleegitamine kui plekkidest vabanemine. Selline tegevus ei ole ka tõhus kuna see ei toimi enamus materjalide peal.
Kuidas käib plekieemaldus higiplekkidega riietel ja madratsitel?
Kas teil on olnud juhuseid kus lemmik särgile on tekkinud higiplekid ning isegi peale pikka pesu on kollased laigud alles?
Või vahetades voodipesu olete märganud selliseid plekke:
Kõigele sellele on meil lahendus!
Ka kõige tüütumad plekid saavad puhastatud.
Nendeks on:
- kohvi, tee, kakao
- veri
- rasv
- pigi
- tint
- higi
- rooste
- punane vein
- meik, huulepulk, ripsmedušš
- marjaplekid, puuviljamahl, peedimahl
- närimiskumm
- küünlavaha
- tomatikaste
- küünelakk
- muru, võilill
- šokolaad
Kui enne mainisin, et kodustes vahendites ei ole imetoodet siis meil on olemas toode, mis lahustab, purustab, võitleb kõikide nende plekkide vastu. Selle nimi on tõhus plekieemaldi Onesystem!
Plekieemaldist lähemalt!
Toote kasutamine on absoluutselt ohutu kuna ei sisalda lahusteid ega sarnast ja on täiesti bioloogiliselt lagunev. Õigel kasutamisel ei kahjusta aine töödeldavat pinda!
Toote värske aroom võtab ära vanade esemete näiteks: vana mööbel, voodid, vaibad jm kopitanud lõhna!
See imestusväärne plekieemaldi võitleb plekkide vastu nii tekstiilil, nahal, vaipadel, riietel kui ka jalanõudel.
Siin on näide kuidas antud toode lahustas seisma jäänud vereplekid!
Plekieemaldi kasutamine käib nii:
- Vahendit on soovitav plekile kanda pihustades. Vajadusel hõõru plekki väga õrnalt näpuga.
- Pihustada otse plekile, lasta mõned minutid vastavalt mustusastmele toimida ja svammi abil mustus kergelt lahustada.
- Lõpuks hästiimava puuvillalapiga/paberiga pühkida lahustunud mustus. Plekke me eemaldame tupsutades (vajutades teise materjali pleki peale).
- Igal kasutamis korral loputada rohke veega ja vajadusel mitu korda!
- Protsessi võib korrata 2-3 korda.
Plekke me ei hõõru mitte kunagi! Miks? kuna see võib kahjustada pinna struktuuri. Pinda hõõrudes me kahjustame seda, kuna hõõrume pleki materjali sisse ja hiljem ei ole plekki enam võimalik eemaldada.
Jalanõudele tegime 2 puhastamis korda, ning peale teist loputamist viskasime pesumasinasse. Pesumasinaga pesemine ei ole kohustuslik!
Meelespea!!!
Säilitamine
Hoida kuivas, jahedas (mitte külmas!) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis.
Hoiu ja transportimistemperatuur +5°C kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 24 kuud.
Avatud toode kasuta ära 12 kuu möödudes.
Ohutusteave
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua.
Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada ventilatsioon.
Lisainfo!
Enne pesemist alati kontrollige mis temperatuuril on soovitav antud tekstiili, nahka,katet jne pesta ning jääda selle temperatuuri juurde, näiteks kui toodet võib pesta 30 kraadiga ja teie pesete 60 kraadiga siis rikute lihtsalt oma toote ära, kuna see temperatuur lõhub teie materjali koostist.
Nagu alati uute toodete kasutamisel tuleb jälgida kasutamisjuhendit, ka riietel tuleb jälgida millest see koosneb ja mis temperatuuril me antud toodet peseme!
Kliendi saadetud pilt:
Ka tuntud ettevõte diivaniparadiis usaldab ja kasutab meie tooteid jõudsalt!