Bioloogiliselt lagunev tõhus Plekieemaldaja

OneSystem Plekieemaldi koostis ja omadused

OneSystem Plekieemaldi on tõhus plekieemaldaja, mis eemaldab kõige tõrksamad plekid. See toode on ideaalne lahendus, kui soovite eemaldada raskesti eemaldatavaid plekke nagu näiteks nikotiiniplekid, rasvaplekid, õliplekid ja ka plekid, mis on tekkinud pastakatest ja markeritest nahal, tekstiilidel, polstritel, vaipadel ja kõikidel siledatel pindadel. OneSystem Plekieemaldi võib eemaldada peaaegu kõik töötlemata plekid kuni 99,9% ulatuses. Toote kasutamine on täiesti ohutu, kuna see ei sisalda lahusteid ega muid ohtlikke aineid ning on bioloogiliselt täielikult lagunev. Toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

Kuidas kasutada OneSystem Plekieemaldajat?

OneSystem Plekieemaldi kasutamine on lihtne ja tõhus. Enne kasutamist raputage pudelit korralikult. Kandke plekieemaldajat plekile ja laske sellel mõjuda 1-2 minutit. Pärast seda võib pleki imava käsna või majapidamispaberi abil eemaldada ja pinna seejärel veega loputada ning kuivatada. Loputada võib paar korda, saab parema tulemuse. Vajadusel võib pinda ka õrnalt hõõruda.

OneSystem Plekieemaldi tõhusus erinevatel pindadel

OneSystem Plekieemaldi on tõhus plekieemaldaja, mis sobib ideaalselt kõikidele materjalidele ja pindadele. See võib eemaldada peaaegu kõik töötlemata plekid kuni 99,9% ulatuses. Toode ei kahjusta töödeldavat pinda.

OneSystem Plekieemaldi kasutamine vanade diivanite ja vaipade puhastamiseks

OneSystem Plekieemaldit võib kasutada ka vanade diivanite ja vaipade puhastamiseks. Selle värske lõhn võtab näiteks vanadelt mööblitelt, vaipadelt jne “kopitanud” lõhna.

OneSystem Plekieemaldi võrdlus teiste plekieemaldajatega turul

OneSystem Plekieemaldi on tõhus ja ohutu plekieemaldaja, mis sobib ideaalselt kõikidele materjalidele ja pindadele. Selle toote kasutamine on lihtne ja tõhus ning see võib aidata teil eemaldada isegi kõige tõrksamad plekid. Võrreldes teiste plekieemaldajatega turul, on OneSystem Plekieemaldi üks parimaid valikuid, kuna see ei sisalda lahusteid ega muid ohtlikke aineid ning on bioloogiliselt täielikult lagunev.