Parimad praktilised kingitused 2018

Parimad praktilised kingitused leiad nüüd Nanomaxist! Kindlasti olete kuulnud, et vahel ei ole üks ega teine saadud kingitusega päris rahul. Selge on see, et kõigile meele järgi olla on võimatu, kuid valides kasuliku kingituse, võime olla rahul, et ei läinud lihtsama vastupanu teed.

Millised kingitused siis töötajaid kõige enam rõõmustavad? Uuringute järgi eelistavad töötajad saada kõige enam praktilisi ja kvaliteetseid kingitusi. Kui sellel aastal otsid meeldejäävat kingitust oled õiges kohas! Ütle oma tublidele töötajatele aitäh ning rõõmusta koos nendega! 🙂

Mõeldes Sinule, oleme kokku pannud Vahva Jõulupaketi! Ostes vähemalt 10 toodet kehtib allahindlus -30% ja Esmakordselt Võimalus tellida ka juba pakitud kingitusi!

1. Praktiline kingitus number 1 on Tekstiilikaitse

Diivan jälle plekiline? Laste kombekad vaja täna taaskord masinasse panna? Jope imeb kogu vee endasse? Saapad jälle märjad? Autoistmed ja turvatool tahaksid ikka puhastamist?

Imevahend mis sobib hästi kõikidesse kodudesse. Eriti kõrgelt hinnatud lapsevanemate poolt! Nano tekstiili- ja naha impregneerimisvahend on mõeldud tekstiil-  ja nahktoodete töötlemiseks muutes need vett- ja mustust hülgavaks. Teie mööbel, riided, jalanõud jne. määrduvad edaspidi vähem, neid on lihtsam puhastada ning nad näevad kauem välja nagu uued.

Nanomaxi diivani uputuse video leiad siitpraktilised kingitused diivanipadjad

Nanomaxi tekstiilikatse tutvustusvideo diivani kohta leiad siit

Nanomaxi tekstiilikaitse tootevideo seemisnahast platvormsaabastest leiad siit

Tooteomadused: Vett- ja mustust hülgav, veepõhine ning alkoholivaba, pinnal nähtamatu ja paindlik, lõhnatu ega muuda välimust, Easy-to-clean-Efekt,  pesemiskindel kuni 60°C, säilitab 100% hingamine.

Kasutusalad: nahk- ja tekstiilmaterjalid erinevatel pindadel nagu: diivanid, mööblikatted, kardinad, madratsid, nahktooted, samsist tooted, vaibad, laudlinad, aiamööbli tekstiilist osad, telgid, varjualused, vihmavarjud, igasugused katted, polstrid, laste turvatoolid,autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jne. Jalanõud. Riideesemed nagu särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad,spordiriided, mootorrattariided jne, sh ka paber (min. 150 g/m2).

Püsivus: olenevalt materjali koormusest kuni 2 aastat.

NB! Toote lingil on 250ml tekstiilikaitse 10tk hind ja maha on võetud -30% soodustus 🙂 Toode: NanoTekstiilNahk

Kõiki tooteid on võimalik osta ka 1tk kaupa! Toode: 1tkNanoTekstiilNahk

2. Nano Klaasikaitsevahend Sõidukitele Komplekt

Kojamehed jälle hästi ei pühi? Jää on esiklaasil kinni? Nähtavus kohutavalt halb? Tüütud putukajäljed? Erinevad vahad kuluvad liiga kiiresti maha?

Nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend sõidukitele. Sellega töödeldud klaaspindadel tekib suurepärane „pärliefekt“, mis ei lase vihmal, lumel, õlisegustel vedelikel ega muul mustusel klaasile kinnituda. Hõlbustab jää kraapimist. Sõidukiirusel alates 60 km/h (olenevalt esiklaasi kaldest) hakkab vastutuul toimima kojameestena!

Praktilised kingitused auto Nanomaxi klaasikaitsevahendi video esiklaasil leiad siit

Tooteomadused: hõlbustab jää kraapimist. tekitab klaaspinnal vett-,  mustust-, õliseid vedelikke hülgava efekti, vahend on vastupidav ega kulu maha autopesulas ega auruga puhastades, tõstab klaaside kriimustuskindlust, säästab klaasipesuvedelikku, halva ilma korral nähtavus 30% parem, töödeldud klaasilt on putukajälgi kerge eemaldada. Vetthülgav toime muudab autosõidu turvalisemaks!

Kasutuskohad: Sõidukite (autode, busside, veoautode, jne) esiklaasid, küljeklaasid, tagaklaasid, peeglid ja tulede klaasid, (kiivri visiirid ja tuulekaitsed paatidel ja jahtidel).

Püsivus: sõltuvalt kasutamisest, kestab kuni 1 aasta või 30 000 km

praktilised kingitused vaha ja nano   

NB! Toote lingil on välja toodud Nano Klaasikaitsevahend Sõidukitele Komplekt 10tk hind ja maha on võetud -30% soodustus 🙂 Toode: NanoAutoKlaasil 

Kõiki vahendeid on võimalik osta ka 1tk kaupa! Toode: 1tkNanoAutoKlaasil

Kui soovite tellida pakitud kingitusi, palume sellest eelnevalt teada anda 🙂

Kui suurfirmade jaoks on 10-20 kingitust jõuluvana kingikotti liiga vähe, siis kirjutage personaalsete pakkumiste saamiseks: nanomaxi@nanomaxi.ee või helistage +372 5011405

Kaunist advendiaega! 🙂