OneSystem Puhastusvahend Päikesepaneelidele

35,90286,90

OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele eemaldab rasva, õli, tahma, vetikad, aga ka õhusaaste setted klaasilt, plastikult ja metallpindadelt. Töötlemise tulemusena jätab puhastusvahend päikesepaneelide pinnale kerge mustust hülgava efekti, mis takistab edasist kiiret määrdumist.

Tootekood: -
Kategooriad: Päikesepaneelide puhastusvahend, Puhastusvahendid
Sildid: isepuhastuv, päikesepaneeli puhastus, päikesepaneelide puhastamine

Mis muudab päikesepaneelide puhastusvahendi nii efektiivseks?

Orgaaniline prügi loodusest, keskkonnast ning tööstuslikest heitmetest vähendab päikesepaneeli efektiivsust valguse töötlemisel energiaks. Takistav kiht on tihti silmale nähtamatu, kuid vähendab süsteemi efektiivsust kuni 15%. Puhastades päikesepaneele OneSystem päikesepaneelide puhastusvahendiga, taastad paneeli efektiivsuse taas tasemele 100%.

Õrnatoimeline kontsentraat omab head süvapuhastavat toimet ja lahustab tõhusalt mustuse ning setted fotogalvaaniliste elementide pinnalt. Seda tänu võimekusele mustusest läbi imbuda. Toode jätab pinnale kerge mustusthülgava efekti, mis takistab kiiret määrdumist.

Lisaks sügavpuhastavale toimele lahustab vahend ka tugevamat, vana ja ladestunud mustust.

Kus vahendit kasutada?

Vahend sobib kõikidele päikesepaneelidele ja ka kõrgtehnoloogilistele seadmetele.

Kuidas toodet kasutada?

Kanna veega lahjendatud toode puhastatavale pinnale spray pudeli või läbi spetsiaalse päikesepaneeli pesuharjaga. Vastavalt määrdumis astmele puhasta pind veega loputades või hõõru ka vajadusel mehhaaniliselt. OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele tuleb lahjendada veega vahekorras 1:10…1:70. Täpne lahjendamisvahekord sõltub mustuse tüübist ja määrdumisastmest. Toode sobib kasutamiseks ka klaaspindade puhastamiseks, mis on eelnevalt Nano kaitsevahendiga töödeldud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “OneSystem Puhastusvahend Päikesepaneelidele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted