OneSystem Puhastus- ja Hooldusvahendi Kontsentraat Sõidukitele

27,90187,90

Vahend mis on mõeldud spetsiaalselt sõidukite erinevatele pindadele puhastamiseks, hoolduseks ja kaitsmiseks. Eripakkumine! Tootega tasuta kaasa 1L spray pudel!

Tootekood: -
Kategooriad: Auto puhastuvahend, Puhastusvahendid
Sildid: nanopesu, nanoshampoon, puhastab ja kaitseb., Värvikaitse

Mis muudab puhastusvahendi nii efektiivseks?

Sõidukitele mõeldud puhastus- ja hooldusvahend tagab optimaalse puhastamise pidades silmas spetsiaalselt sõiduvahendi eripärasid. Toode mitte ainult ei puhasta sügavuti, vaid lisaks lahustab ja seob ka kõige raskemini eemaldatava mustuse, sealhulgas rasva. Seejuures on tegemist nii formaldehüüdi-, happe-, silikaadi- kui fosfaadivaba vahendiga.

Lisaks maksimaalsele puhtusele annab puhastusvahend sinu sõiduki töödeldavatele pindadele ka kauakestva kaitse. Kuna tegemist on kontsentraadiga, jätkub vahendit vga paljudeks kasutuskordadeks.

Toodet on väga lihtne kasutada. Piisab vaid kontsentraadi töödeldavale pinnale kandmisest, seejärel mõningasest toimeaja ootamisest ning lõpuks vee või märja lapiga jääkide eemaldamisest. Töödeldud pind saab lisaks puhtusele ka kauakestva kaitse.

Kus konsentraati kasutada?

OneSystem puhastus ja hooldusvahendi kontsentraat sõidukitele on ette nähtud nii Nanoga töödeldud, kui töötlemata pindadele sõiduautodes, mootorrattastel ja veokites. Soovitame enne uuele pinnale kandmist toodet testida väiksemal kohal.

  • Sõiduki sisepinnad – istmed, lagi, lakitud pinnad, plastosad jne.
  • Sõiduki välipinnad – veljed, plastikust detailid, kabriloeti katus jpm.
  • Mootoripesu

Arvustused

  1. Priit

    Olen kasutanud auto puhastusvahendi kontsentraati juba mitu aastat ega ole sellest ajast peale kasutanud muid kaubanduslikult kättesaadavaid puhastusaineid. Mis puutub autodesse, siis töötlen auto iga aasta pärast talve üle laki ja velje kaitsega. Autopesulas käin paar korda aastas aga muul ajal pesen käsitsi survepesuriga selvepesulas, mustus tuleb väga kergesti maha. Vesi jookseb kere pealt maha paremini, kui uuel autol. Pikk jutt lühidalt: Olen toodete osas positiivselt üllatunud.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted