Nano tekstiili kaitsevahend

12,90532,90

Kas sooviksid, et sinu mööbel, riided, jalanõud ning teised tekstiil- ja nahktooted määrduksid vähem? Samuti, et neid oleks lihtsam puhastada ning nad näeksid kauem välja nagu uued? Nano tekstiili kaitsevahend on impregneerimisvahend, mis on mõeldud tekstiil- ja nahktoodete töötlemiseks muutes need vett- ja mustust hülgavaks.

Keskmine kulu: 75ml / m²

Kirjeldus

Mis muudab tekstiili kaitsevahendi nii efektiivseks?

Veepõhine ja alkoholivaba pinnakaitse ümbritseb igat kiudu nähtamatu mustust hülgava kihiga. See mittetoksiline ja keskkonnasõbralik kiht tõrjub vedelikke, mistõttu see ei saa enam läbi kiudude imbuda. Tulemuseks on olukord, kus mustusel ei ole võimalik enam pinnale kinnituda. Nii ei ole enam õlil, mahladel, veinidel ja teistel raskeid plekke põhjustavatel vedelikel võimalik imenduda tekstiili ega naha sisse.
Puhastamine muutub äärmiselt lihtsaks (Easy-to-clean-Efekt), sest isegi suurema mustuse saab kergesti eemaldada ilma jälgi jätmata Samal ajal on see aga töödeldaval materjalil nähtamatu ja paindlik. Selle kauakestev hüdrofoobsus tagab 100%-se hingavuse säilimise ka peale pesu, sest tekstiilikaitse on pesemiskindel kuni 60°C-ni.

Kus Nano tekstiilikaitset kasutada?

Nano vahend sobib töötlemata naha- ja tekstiilimaterjalide kaitseks.

 • Kodu – muuhulgas diivanid, mööblikatted, lastevankrid, kardinad, nahktooted, samsist tooted, pööratud nahk, vaibad, laudlinad, vihmavarjud.
 • Riided ja jalanõud– särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad, spordiriided, mootorrattariided, tööriided jne.
 • Aed – aiamööbli tekstiilist osad, telgid ja varjualused.
 • Auto ja teised sõidukid – katted, polstrid, laste turvatoolid, autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jpm.
 • Paber – toode sobib isegi paberi kaitseks (min. 150 g/m2)(UV kaitse).

Toode ei sobi mõningatele kunstnahkadele. Seetõttu soovitame kunstnaha puhul kasutada Nano Kunstmaterjali kaitset (testides eelnevalt varjatud kohas). Kunstnahka saab mingil määral kaitsta ka kasutades lahjendatult OneSystem NANO Puhastusvahendit (nt 20 ml 1 liitris vees). Sellel on ka mustust tõrjuv efekt.

Kui suur on toote keskmine kulu?

Keskmine kulu on 75ml / m², olenevalt materjali imavusest. Ühe diivani ulatuses soovitame kasutada 1L Nano tekstiilikaitset.

Kui kaua tekstiili- ja nahakaitse toime kestab?

Toime pikkus sõltub pinna kasutuskoormusest, kuid kasutusjuhendi järgimisel on kaitse kestvuseks kuni 2 aastat. Toime vähenemisel võib pinna uuesti üle töödelda. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Kuidas tekstiilikaitse töötab?

Vaada videost lähemalt, kuidas toodet peale kanda ning milline effekt tekib töödeldud pinnal.

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Arvustused

 1. Marion

  Tekstiilist varikatus on jälle absoluutselt vihmakindel.

  Pärast põhjalikku töötlust on meie kokkukäiv varikatus jälle vihmakindel. Esimene katse Nano tekstiili kaitsevahendiga läks valesti. Pärast Nanomaxilt küsimist anti mulle väga head ja põhjalikku nõu. Näpunäide osutus väga kasulikuks – ainet tuleb pihustada nii, et kangas oleks ühtlaselt märg. Meie markiis osutus aga ülimalt imavaks, nii et lõpuks oli vaja natuke juurde tellida. Minu näpunäide: kõigepealt pihustage vett 100ml vett ja vaadake, kui suure ala saate katta, seejärel saate kohe hinnata kanga imavust ja õiget kogust.

 2. Ott

  Väga hea toode plekkide kaitseks diivanil. Soodne hind ja suurepärane toode!

 3. Toomas

  Super. Tooted on lihtsalt ülihead ja suurepäraste tulemustega.

 4. Mariliis

  Olen seda toodet varem kasutanud ja olen sellega väga rahul. Võin seda kindla südametunnistusega soovitada.

 5. Anne

  Tellimine ja maksmine oli lihtne ning kohaletoimetamine kiire. Vahendeid katsetatakse endiselt. Tundub meie jaoks väga professionaalne 🙂

Lisa arvustus

Sulle võib meeldida ka…