Nanoprofi® Tekstiilikaitse

30,9082,90

Spetsiaalne pikaajalise kaitsetoimega (3 aastat) impregneerimisvahend  tekstiilmaterjalidele.

Nanoprofi® tekstiilikaitse on eriti tugeva kaitsetoimega vahend ning spetsiaalselt väljatöötatud tekstiilide jaoks, mis on pidevalt välistes ja muutlikes ilmaoludes või suure koormatusega tekstiilipindadel. Nanoprofi® tekstiilikaitse moodustab pinnale ultraõhukese, aga vastupidava kaitsekihi, mis hülgab vett, mustust, õli jms.

Tootekood: -
Kategooriad: Profitooted, Tekstiilile ja nahale

Spetsiaalne pikaajalise kaitsetoimega (3 aastat) impregneerimisvahend  tekstiilmaterjalidele.

Nanoprofi® tekstiilikaitse on eriti tugeva kaitsetoimega vahend ning spetsiaalselt väljatöötatud tekstiilide jaoks, mis on pidevalt välistes ja muutlikes ilmaoludes või suure koormatusega tekstiilipindadel. Nanoprofi® tekstiilikaitse moodustab pinnale ultraõhukese, aga vastupidava kaitsekihi, mis hülgab vett, mustust, õli jms.

Kasutuskohad: Sobivad ainult eelnevalt TÖÖTLEMATA tekstiilmaterjalid!
Nanoprofi® tekstiilikaitsevahend on mõeldud kasutamiseks varikatustel, vaipkatetel, õuemööblitekstiilil, vihmavarjudel, markiisidel, kabriolettsõidukite tekstiilkatustel, väliriietel ning telkidel. 

Vahendit on testitud eriti ekstreemsete vahenditega,nt valades töödeldud pinnale kuuma shokolaadi, kulutades pinda ja hoides seda pidevaniiskuse(vihma) käes.

Püsivus: olenevalt materjali koormamisest, kuni 3 aastat.

Keskmine kulu: ca 50..100 ml/m2, olenevalt materjali imamisomadustest.

Kasutamine: Töödeldavaid esemeid pesumasinaga pestes soovitame mitte kasutada loputusvahendit! Vastasel juhul tuleb esemeid veelkord puhta veega pesta.
Mitte kasutada vahendit temp. alla +6°C! Töödeldavad materjalid peavad olema puhtad, kuivad, vaha, tolmu ja rasvavabad (sh naharasv ja puhastusvahendite  jäägid).
NB! Tekstiili Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga puhastada EI TOHI!
Soovitavalt impregneerimisvahendit eelnevalt testida väiksemal pinnal.

Pealekandmine: Enne vahendi kasutamist tuleb pudelit õrnalt raputada. Nanoprofi® tekstiilikaitsevahendit kantakse pinnale pihustades või kastes sellesse kaitsmist vajavad esemed. Väheimavate materjalide töötlemiseks soovitab tootja vahendit peale kanda vahendiga immutatud lapi või väheimava svammiga. Töötlemisel peab pind olema vahendist täiesti märg. Kuivamiseks ei ole vaja täiendavat kuumtöötlust. Jälgida, et pind oleks ühtlaselt kaetud.

TOOTE OMADUSED
Pinnal nähtamatu  ja elastne
100% hingav
Ei muuda tekstiili välimust ega struktuuri
Vett ja mustust hülgav
Töödeldud pinna puhastamine muutub lihtsamaks (Easy-to-clean-Efekt)
Vedelikud nagu õlid, mahlad, veinid jne ei imendu töödeldud tekstiilipinda
Kaitseb keskkonda tänu sellele, et vähendab puhastusvahendite tarbimist

Pidage meeles:
Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Alati keerake kork  tagasi kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele.

Kuivamine: Optimaalne kuivamine (+15°C …+25°C). Optimaalsete tingimuste juures pealispind on  kasutamiseks sobiv (täielikult kuivanud) u 24 tunni pärast. Kuivamisel jälgida, et tekstiil oleks kohas, kus õhk liigub. Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitseefekti testimist tuleb oodata, et pind on täielikult kuivanud!

Kaitsekihi kontrollimine „Tilgatesti“ abil: Terve töödeldud pinna ulatuses pinnale tilgutatud vesi peab moodustama pinnal püsivad tilgakujulised „pärlid“, kuid mitte ühtlast kihti.
Kohtades, kus vesi sisse imendub, tuleb töötlemist korrata ja vahendit korralikult kanda materjali. Juhul, kui aja jooksul kaitseefekt väheneb, tuleb algset töötlusprotseduuri korrata.

Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas (aga mitte külmas!) kohas, kinnises originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab min. 12 kuud.

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon.

NB! Vahendi pealekandmisel pihustamise teel, tuleb tagada ventilatsioon. Aerosoolide sissehingamisel võib puuduliku ventilatsiooni korral tagajärjeks olla hingamisteede kahjustus. Kui pole võimalik korralikku ventilatsiooni tagada, soovitame kasutada hoopis NANO Tekstiil & Nahk pinnakaitsevahendit, mis on toodetud veebaasil.

R11: Kergesti süttiv. R36: Ärritab silmi. R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust. S2: Hoida lastele kättesaamatult. S16: Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsetada! S23 Vältida auru sissehingamist.S24/25 Vältida kokkupuudet nahaga ja silma sattumist. S26: Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. S29: Mitte valada kanalisatsiooni. S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti. S51: Kasutada ainult hea ventilatsiooniga kohtades.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

  1. Brita

    Väga rahul. Tekstiilikaitsevahend toimib hästi, jätab tekstiilile vett hülgava märkamaty kihi. Ei määri riideid.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted