Nano Pinnakaitsevahend Kroomile & Roostevabale

24,90123,90

Nanotehnoloogial põhinev mustust ja õliseguseid vedelikke kinnituda takistav pinnakaitsevahend kroomist, roostevabast terasest, messingist, pronksist jt pindadele.

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Mis muudab pinnakaitsevahendi nii efektiivseks?

Nano pinnakaitsevahendiga töödeldud pindadele tekib “pärliefekt”, mis ei lase mustusel ja õlisegustel vedelikel sellele korralikult kinnituda. Tulemuseks on tugev kaitse nii määrdumise kui ka katlakivi vastu.

On leitud, et tänu vahendi kasutamisele säästetakse edaspidi 80% koristamisele kuluvast ajast. Ka tarvilike puhastusvahendite vajadus langeb samas mahus. Seega lihtne viis kokku hoida nii aega kui raha.

Aja kokkuhoid tuleneb asjaolust, et pinnakaitsevahendiga tekib kleepumisvastane toime. Seega on sel moel töödeldud pindu kergem puhastada (Easy-to-clean efekt) ja ka puhtana hoida. Edaspidi piisab korrashoidmiseks enamasti vaid puhtast vees ja mikrokiudlapist.

Kus vahendit kasutada?

 • Kroomitud ja roostevabad pinnad – segistid, kraanikausid, nõudepesumasinad, külmkapid, mikrolaineahjud, õhupuhastid jne.
 • Sõidukid – mootorrataste bamprid, radiaatori rest, iluliistud jpm.

Kui kaua pinnakaitsevahendi toime kestab?

Vahendi püsivus sõltub kasutuse intensiivsusest, kuid üldiselt jääb see 1 kuni 1,5 aasta vahele. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Kasutamine

 1. Pese pind pesuvahendiga puhtaks, loputa ja kuivata.
 2. Soovitame eeltöödelda pinnad alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga.
 3. Kanna sinise poleerimislapiga nano pinnakaitsevahend pinnale ühtlaselt, ringjate liigutustega.
  Kaitsekiht kuivab ca 10-15 min.
 4. Poleerida hägu puhta pehme valge lapiga.
 5. 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud oma kohtadele ning pind on kasutamiseks valmis.
 6. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist 24 tunni jooksul.
 7. Vajadusel tee täiendav poleerimine, et eemaldada hägu.

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Mitte kasutada temperatuuril alla +6°C ja üle +30°C!

Optimaalne pinnakaitsevahendi pealekandmistemperatuur on +15°C …+25°C. Mitte kunagi ära kasuta vahendit otsese päikesepaiste käes, sest sellisel juhul kuivab vahend liiga kiiresti!

Töödeldav pealispind peab enne kaitsekihiga katmist olema puhas, kuiv, vaha-, tolmu-  ja  rasvavaba (ka näpujäljed tuleb eemaldada!).

Pealekandmine

 1. Töödeldav pind puhasta pesuvahendiga ning kuivata
 2. Töödeldav pind on soovitatav eeltöödelda Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi ja Mikrokiudlapiga nii, et pind täielikult kuivaks jääks! Peale seda enam sõrmedega mitte puutuda.
 3. Enne kasutamist loksutada! Vahend tuleb kanda (sinisele) pealekandmislapile (ca 5-6 pihustust), seejärel kanda vahend õhukese ühtlase kihina ringjaid liigutusi tehes pinnale. Suurte pindade puhul soovitame töötada väiksemate alade haaval. PINDA  MITTE ENAM SÕRMEDEGA PUUTUDA.
 4. Pealekantud  vahend kuivab ca 10. min. Pärast kuivamist tuleb töödeldud pind kergelt üle käia (mitte poleerida!) (valge)poleerimislapiga (mitte Mikrokiudlapiga!), kuni pealispinnale ühtlane ja selge kiht jääb. PINDA MITTE ENAM PUUTUDA EI MEHAANILISELT EGA KA KÄEGA.
 5. Umbes 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud intelligentselt oma kohtadele. Alles nüüd tuleb pind korralikult poleerida mikrokiudlapiga ning see on kasutamiseks valmis. Mida paremini saab pind poleeritud, seda paremini vesi sellelt maha voolab. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist umbes 24 tunni jooksul.

Pidage meeles!

Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Keerake kork alati kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele!

Kulu

väike, umbes 15 ml/m2

Kuivamine

Optimaalne kuivamistemperatuur on +15°C …+25°C. Optimaalsete tingimuste juures kuivab pealispind umbes 1 tunni möödudes.  Pärast kuivamist tuleb anda aega nanoosakeste asetumiseks u 24h (täielikult kuivanud). NB! Madalamate temperatuuride juures toimub pinnakaitse kuivamine oluliselt kauem. Pinna kuivamist võib kiirendada  soojendades pinda kuuma õhuga (nt. Föönitamisega).

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud! 

Veetilga “pärliefekt” tekib täielikult alles 4-5 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks.

Pinnaefekti saad kontrollida valades vedelikku töödeldud pinnale – sinna jäävad ainult väikesed tilgad – ülejäänu valgub takistamatult mööda pinda alla.

PROBLEEMID NANO KAITSEGA?

Probleem – vesi ei voola pinnalt ära.  VÕIMALIKUD PÕHJUSED:

 1. tõenäoliselt on pinnal mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada.
 2. Eemaldage hoolikalt vana kaitsekiht, kasutades selleks spetsiaalset puhastuspiima  Puhastuspiim VE.
 3. Korrake pinnakaitse pealekandmisprotseduuri algusest lõpuni.
 4. pinnale on kantud liiga palju vahendit.  Lahendusena aitab intensiivne pühkimine mikrokiudlapiga.  Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

Hooldus

Töödeldud pinnad soovitame edaspidi pesta, kas lihtsalt veega või pehme puhastusvahendiga (nt. OneSystem Puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse 1:20, või siis tavaline OneSystem Nano puhastusvahendi kontsentraat). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%!

Säilitamine

Vähemalt 12 kuud kuivas jahedas (aga mitte külmas!) +5°C  kuni +25°C kohas kinnises originaalpakendis. Kaitsta otsestest päikesekiirtest. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave

Hoida  tihedalt suletuna lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.

R10: Tuleohtlik

R43: Naha sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust

R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust

R65: Allaneelamisel võib põhjustada kopsudekahjustusi

S62: Allaneelamisel pöörduda kohe arsti poole ja näidata seda  etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

 1. Felix

  Lõpuks leidsime lahenduse roostevaba terasele. Vesi jookseb lihtsalt maha. Väga hea toode, väärt iga senti.

Lisa arvustus