Nano Kaitsevahend Põrandatele

44,90369,90

Nano kaitsevahend põrandatele on pinda säästev, libisemiskindel ja väga vastupidav. See annab põrandale kauakestva läike olles samal ajal kulumiskindel ja mustust hülgav. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned), kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Pealispind jääb hingavaks.

Tootekood: -
Kategooriad: Põrandatele, Sisepindadele
Sildid: Betoon, Epopõrand, Laminaat, Linoleum, Põrand

Mis muudab põrandakattematerjalide kaitse nii efektiivseks?

Põrandakattematerjalide kaitsevahend loob kaitse, mis on samal ajal libisemiskindel ja põrandat säästev. Vastupidav kaitse ei karda isegi kontsadega käimist, kummitaldadega jalanõusid, kriimustusi ega ka põrandapesumasinaga puhastamist. Kõige selle juures jääb aga pealispind hingavaks.

Kus põrandakattematerjalide kaitset kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai. Alljärgnevalt on välja toodud vaid levinumad paigad:

  • Erinevad pinnamaterjalid – PVC kate, looduslik- ja kunstkivi, linoleum, keraamiline graniit, tellised, marmor, kork, laminaat, parkett, tööstuslikud põrandad jpm.

Kui kaua põrandakattematerjalide kaitsevahendi toime kestab?

Vahendi toime kestvus sõltub pinna kasutus koormusest, kuid jääb keskmiselt kuni 3 aastat. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi peale kandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Arvustused

  1. Katrin

    Kiire transrpost ja väga hea toode. Olen mitu aastat nano kaitsevahendit köögipõrandal kasutanud ja see näeb välja iga kord nagu uus. Olen Nanomaxilt alati saanud asjatundlikku nõu ka teiste toodete kohta.

  2. Moonika

    Ma oskan ainult soovitada Nanomaxi tooteid! Pärast kahte aastat näevad põrandad välja suurepärased, nagu uued. Ostan kindlasti uuesti.

  3. Martin

    Tellisin eelpuhastvahendi ja põranda kaitsevahendi ning samal päeval tellisin veel mikrokiust mopilapid. Selle tulemuseks oli 2 tellimust. Nanomaxi tegi sellest ühe paki ja enammakstud saatekulud kanti minu kontole tagasi. Töötlemine oli lihtne. Oleme tulemusega väga rahul.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted