Kuidas vabaneda katlakivist lihtsalt ja kiiresti?

Katlakivi on üks tüütuimaid probleeme, mis võib rikkuda nii sinu vannitoa ilme kui ka sinu kodumasinate töövõime. Katlakivi tekib siis, kui keev vesi aurustub ja jätab järele mineraalid, mis ladestuvad pindadele. Katlakivi eemaldamine võib olla väga raske ja aeganõudev, eriti kui sa ei kasuta õiget vahendit.

Õnneks on olemas üks toode, mis aitab sul katlakivist lahti saada vähese vaevaga. See on Nanomaxi katlakivieemaldi, mis on äärmiselt tõhus ja ohutu vahend, mida on oma igapäevasesse kasutusse võtnud lisaks kodumajapidamistele ka ärisektor (hotellid, restoranid, kaubanduskeskused jne).

Mis on Nanomaxi katlakivieemaldi ja kuidas seda kasutada?

Nanomaxi katlakivieemaldi on vedelal kontsentraadil põhinev toode, mis on spetsiaalselt välja töödeldud selleks, et rooste, lubjasette jääkide ja katlakivi eemaldamine oleks maksimaalselt lihtne ja kiire. Toode sisaldab ka nanoosakesi, mis jätab pinnale lühiajalise kaitsekihi, mis aitab vältida uue katlakivi teket.

Kasutamiseks ei ole sul vaja muud, kui tavalist kraanivett. Lahjenda kontsentraat veega ja kanna töödeldavale pinnale käsitsi pesukäsnaga või pihustades. Väikestel pindadel soovitame lahjendatud toodet peale kanda pihustades. Selleks sobivad hästi meie spetsiaalsed doseerimispudelid.

Nüüd jääb järele vaid oodata 1-3 minutit ja seejärel loputada rohke puhta veega. Tähelepanelikum tasub olla mineraalsetel ja tundlikemal pindadel, kus toimeaeg tasub esialgu hoida lühem. Uue ja tundmatu pinna peal kasutades soovitame kindlasti esmalt testida lahjema konsentraadiga, et kontrollida vahendi kokkusobivust aluspinnaga. Efektiivsusest annab märku ka asjaolu, et toodet võib sõltuvalt määrdumise astmest lahjendada ka koguni suhtele 1:10.

Kus katlakivi eemaldit kasutada?

Nanomaxi katlakivieemaldi on eriti hinnatud neis kodudes ja ettevõtetes, kus on lubjarikas vesi. Kuid kasutusvaldkondi happekindlate materjalide puhastamiseks on rohkelt mujalgi:

  • Vannitoas – duššiklaasid, keraamilised plaadid, vannid, duššikabiinid jne.
  • Erinevad materjalid – klaas, keraamika, PVC, roostevaba teras, kroom jt.
  • Kodumasinad – kohvi-, nõudepesu- ja pesumasinad, veekeetjad, triikrauad jne.

Nanomaxi katlakivieemaldi eemaldab ladestunud püsivaid katlakiviplekke ja lubjasette ning tagab optimaalsema tulemuse, võrreldes teiste sarnaste toodetega turul. Toode on väga populaarne nii era- kui ärisektoris, kuna see aitab pikendada kodumasinate eluiga ja säästa energiat.

Kui palju Nanomaxi katlakivi eemaldi maksab ja kust seda osta?

Nanomaxi katlakivieemaldi on väga soodne ja taskukohane toode. 500 ml kontsentraati maksab ainult 14,50€ ja sellest saab valmistada kuni 10 liitrit puhastusvahendit.

Loodan, et oled nüüd veendunud, et Nanomaxi katlakivieemaldi on parim valik katlakivi vastu. Kui soovid veelgi paremat tulemust, soovitame sul proovida ka Nanomaxi klaasikaitse aineid, mis aitavad sul kaitsta oma klaas- ja keraamilisi pindu edasise määrdumise eest. Nanomaxi klaasikaitse ained loovad pinnale nanokihi, mis hülgab vett ja mustust, ning muudab puhastamise lihtsamaks ja harvemaks. Nanomaxi klaasi- ja keraamika kaitse ained on saadaval meie veebipoes, kus saad valida erinevate pakendite ja koguste vahel. Ära jäta seda võimalust kasutamata ja telli oma Nanomaxi klaasikaitse ained juba täna!