Üldpuhastusvahend K1 Kontsentraat

39,90 349,90 

Vees lahustuv äärmiselt kiire toimega rasvaeemaldusvahend. Sobib kõikidele pindadele. Kuna vahendit saab kasutada uskumatult paljude materjalide puhul, siis asendab see enamikke puhastusaineid, mida seni kasutanud olete ning võimaldab nii raha kui ruumi kokku hoida. Vahendi valesti kasutamise võimalus on praktiliselt olematu. Leelisevaba.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Universaalpuhastusvahend kõrge rasvalahustava toimega

Vees lahustuv rasvaeemaldusprodukt äärmiselt kiire toimega, antud vahend sama hästi eemaldab igat tüüpi mustust. Sobib kõikidele pindadele. Kuna vahendit saab kasutada uskumatult paljude materjalide puhul, siis asendab see enamikke puhastusaineid, mida seni kasutanud olete ning võimaldab nii raha kui ruumi kokku hoida. Vahendi valekasutuse võimalus on praktiliselt olematu. Leelisevaba.

TOOTE OMADUSED
Eemaldab raskestieemalduva mustuse nagu nt. rasva, õli, vaha, söe, tahma, tindi jne
Kõrge lahjendusaste – seega eriti säästlik
Kõrge-effektiivne kontsentraat emulsiooni toimega/mõjuga
Ei nõua toimimiseks soojust/soojendamist
Vastab pesu- ja puhastusvahendite seaduse nõuetele:  mittetoksiline,  ei tekita korrosiooni, tulekindel, biolagunev, tulekindel
Ei anna ebameeldivat lõhna
Sügavtoimeline
Töötab ruttu ja kindlalt
pH-väärtus: 10,5 – 11,4
ei kuulu ohtlike ainete alla

 

Kasutuskohad: OneSystem K1 Kontsentraat ettenähtud pindade puhastamiseks tööstuses, toitlustuses, toidutööstuses, autotootmises ja isegi käsitöös. Vahend on universaalne ja sobib masinate, köökide (Fresenius instituudi luba), grillide, tööstuspõrandate ja mootorite puhastamiseks, samuti kunstmaterjalidest pindadele, presentkatetele, katustele, seintele ja põrandatele, autodele ja veokitele, aknaklaasidele, autoklaasidele, metallpindadele jm.  Nii põhjaliku puhastuse teostamiseks kui ka hoolduspuhastuseks. OneSystem K1 on sobilik asendama puhastuses tetraklooretüüli (lühend Per) või triklooretüüli (lühend Tri).  Heakskiidetud suuremate autotootjate ja teiste kontsernide poolt.

NB! Vahendit ei tohi kasutada Nano Põrandakaitsetega (sise- või sise-/välis-)  töödeldud  pindadel.  Vahendi sügav toime lahustab pinnakaitset täielikult. OneSystem K1 sobib Nano Põrandakaitsevahendite pindadelt eemaldamiseks. Selleks kasutada lahjendamata kujul.

Kasutamine: Esmakordsel kasutamisel pinnal soovitame kokkusobivust siiski väikesel alal testida. OneSystem K1 kontsentraat lahjendatakse veega vastavas suhtes (vt. Keskmine kulu). Kanda lahus töödeldavale pinnale. Lasta vastavalt mustusastmele pinnal toimida. Seejärel loputada veega. Mehaaniline sekkumine lisatakse ainult vajaduspõhiselt. Puhastatava eseme võib kanda OneSystem K1 lahuse sisse (kastmisega). Samuti sobib kanda lahus harja ja ämbri või pihusti, poleerimismasina või survepesuri abil pinnale või lisada puhastusmasinasse.

Toimeaeg: Toimeaeg oleneb pinna mustuse astmest. Üldjuhul lahustub mustus sekunditega, tugevamate jälgede puhul kulub kuni 15 minutit.

Keskmine kulu: sõltuvalt mustuse astmele OneSystem K1 Kontsentraati võib lahjendada veega suhtes 1:1 kuni 1:100. Kasutades pesumasinas 1:10 kuni 1:1000.

Säilitamine: Hoida kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!)  kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Sellistel tingimustel kehtivusaeg kestab vähemalt 2 aastat. Avatud pudel kasuta ära 12 kuu jooksul!

Koostis:

<5% Fosfaadid, <5% anioonsed Tensiidid, <5% mitteioonsed Tensidid

Teabe vastavuse kohta – pesuvahendid: koostis

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R34 Põhjustab söövitust.  R37: Ärritab hingamiselundeid. R38: Ärritab nahka. R41: Silmade kahjustamise tõsine oht.

Lekke puhul loputada rohke veega kanalisatsiooni.

Lisainfo

Pakendi suurus

1 L, 10 L

Plekk

Õlid, Rasvad, Süsi, Tahm ja nõgi, Tint, Vaha

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Toote video