OneSystem Puhastusvahendi Kontsentraat Majapidamisse

22,90 189,90 

Õrnatoimeline Puhastusvahend majapidamises nii nanotatud, kui ka töötlemata pindade puhastamiseks.
Tootega tuleb tasuta kaasa 1L spray pudel!

Puhasta
Tootekood: A-017-08 Kategooria:

Kirjeldus

Õrnatoimeline Puhastusvahend majapidamises nii nanotatud kui  ka töötlemata pindade puhastamiseks.

Lisaks OneSystem Nano Puhastusvahendi kontsentraadile, mis on juba optimeeritud nanotatud pindade jaoks, on tootja arendanud  eraldi ka OneSystem Puhastusvahendi Kontsentraadi majapidamisse.  OneSystem puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse ei hävita pinnakaitsekihti nii nagu teised puhastusvahendid. Vahend ainult seob mustust ja rasva ning kaitseb pindu. OneSystem puhastusvahendi kontsentraat kodumajapidamisele on ideaalne kasutamiseks pindadel, mis on eelnevalt töödeldud NANO pinnakaitsevahenditega (aknad, vannituba, köök jne).

OneSystem NANO Puhastusvahendi kasutamine pikendab kaitsekihi eluiga kuni 50%! Vahendi tootlikkus on väga kõrge, kuna see on kontsentraat.

TOOTE OMADUSED
Lisaks sügavale puhastavale toimele, lahustab ja seob mustust ning rasva
Formaldehüüdivaba, Happevaba, Silikaadivaba,  Fosfaadivaba
Annab töödeldavale pinnale kauakestva kaitse

 

Kasutuskohad: Onesystem Puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse on ette nähtud kõikvõimalikke pindade puhastamiseks majapidamises, nagu näiteks aknad, peeglid, klaaspinnad, metallpinnad, vannituba, köök, põrandad jne. Tootja soovitab kasutada seda toodet puhastamiseks kogu oma majapidamises, eriti pinnakaitsevahenditega kaetud pindadel.

Kasutamine: Kanda kontsentraat või lahus lapiga töödeldavale pinnale. Lasta vastavalt mustusastmele pinnal toimida. Seejärel loputada veega või pühkida pinnalt märja lapiga maha. Toimeaeg sõltub mustuse astmest.

Annustamine (võib varieeruda sõltuvalt mustuse astmest ja ka vee karedusest):

•      Pinnad köögis/vannitoas 20ml vahendit 1l vee kohta

•      Klaas/plaadid 20ml vahendit 1l vee kohta

•      Tekstiil/voodrid 30ml vahendit 1l vee kohta

•      Põrandad 20ml vahendit kuni 5l vee kohta

•      Rasva või õli jälgede ja nikotiiniplekkide puhastamiseks kasutada lahjendamata kujul ning vajadusel lapi või harja abi.

Koostis: 
5-15 % mitteioonsed Tensidiid, < 5% anioonsed Tensiidid, Lõhnaaine LIMONENE

Teabe vastavuse kohta – pesuvahendid: koostis

Säilivusaeg: vähemalt 2 aastat kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!), kinnises originaalpakendis. Avatud pudel kasuta ära 12 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Mitte segada toodet teiste ainetega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R36/37/38: Ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S2:Hoida lastele kättesaamatult. S20/21: Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. S26: Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

1 L, 10 L

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!