Tõhus Katlakivieemaldi Kontsentraat OneSystem 10L

139,90 

Vedel kontsentraat katlakivi ja rooste eemaldamiseks happekindlatest materjalidest. Kui teie vesi on lubjarikas, hakkate seda toodet eriti hindama.

 

Tootekood: A-017-31 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Vedel kontsentraat katlakivi ja rooste eemaldamiseks happekindlatest materjalidest. Kui teie vesi on lubjarikas, hakkate seda toodet eriti hindama.

TOOTE OMADUSED:
Eemaldab kerge vaevaga katlakivi, rooste ja lubjasette jääke.
Õigel kasutamisel tagab opimaalsema tulemuse, võrreldes teiste sarnaste toodetega turul.

 

Kasutuskohad: ainult happekindlad materjalid. Klaas, Keraamika, PVC, roostevaba teras, kroom jpm. Keraamilised plaadid, vannid, WC-d, kohvi-, nõudepesumasinad ja pesumasinad jne. Kasutatakse nii era- kui ärisektoris (hotellid, restoranid, teenindusjaamad, kaubanduskeskused jt), toode on väga populaarne.

Kasutamine: Vastavalt vajadusele lahjendatakse  kontsentraat tavalise kraaniveega ja kantakse töödeldavale pinnale käsitsi või survepesuriga. Pärast 1 kuni 6 minutilise toimeaja möödumist ,tuleb pind  loputada rohke veega. Mineraalsetel ja tundlikumatel pindadel toimeaeg ei tohi olla liiga pikk. Sõltuvalt toimeajast võib protsessi  korrata.

Lahjendamata kujul mitte kasutada!

Tootja soovitab iga uue või tundmatu pinna puhul katsetada enne kasutamist väiksel pinnal, et kontrollida vahendi kokkusobivust aluspinnaga.

Vihje: Väikestel pindadel soovitame  lahjendatud toodet peale kanda pihustades. Selleks sobivad hästi meie spetsiaalsed doseerimispudelid pihustipeaga.

Keskmine kulu: olenevalt katlakivi või rooste ladestumise astmest, Kontsentsentraat lahjendatakse suhtes 1:3, 1:5, 1:10 või ka rohkema veega.

Säilitamine: Hoida tihedalt suletuna kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses taaras.  Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab min. 12 kuud. Avatud pudel kasuta ära 6 kuni max. 12 kuu jooksul! (Vananedes  muutub konsetraadi värvus pruuniks)

Koostis: <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, 10-25% fosforhape,  10-25% lämmastikhape

Teabe vastavuse kohta – pesuvahendid: koostis

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R34: Põhjustab söövitust. S26: Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. S36/37/38: Kanda sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade või näokaitset S45: Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda arsti poole. (võimalusel näidata toote etiketti). S60: Kemikaal ja tema pakend kõrvaldada kui ohtlikud jäätmed.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

10 L

Plekk

Katlakivi, Lubjasete, Rooste

Toote video

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!