Sambla ja Hallituse Eemaldaja Onesystem Klooriga 10L

349,90 

Hallituse eemaldamine mugavalt ja efektiivselt – hävitab seened, vetikad, hallituse, sambla, samblikud. Toime kohene ja  nähtav. Toimeaeg on 6-12 tundi. Ideaalne eeltöötlemisvahend enne pindade katmist pinnakaitsevahendiga.

 

Kirjeldus

TOOTE OMADUSED
Hävitab seened, vetikad ja hallituse.
Toimib koheselt ja nähtavalt
Sisaldab kloori
Ideaalne eeltöötlemisvahend enne pindade katmist (nt. impregneerimisvahendiga)

 

Kasutamine: Pealekandmisel tagada korralik ventilatsioon! Toote peale kandmisel kasutada kaitsekindaid. OneSystem Steinlösung C ei tohi kasutada temperatuuril alla +8 ° C.

Vahend võib kahjustada värvitud aluspindasid, sellepärast katseta enne väiksemal pinnal.

Vahend eraldab kokkupuutel hapetega toksilist gaasi.  Mitte mingil juhul pritsida ega valada taimedele, toormetallidele ja rõivastele. Võimalikud sattunud pritsmed koheselt  loputada suure koguse veega, vajadusel korrata.

Vahendit EI TOHI lahjendada! Vahendit võib peale kanda harja või pintsliga, samuti pritsides. Aurud sisaldavad kloori! Mitte sisse hingata. Toimimise ajal peab pinda niiskuse eest kaitsma!  Lasta vahendil toimida1-2 tundi, seejärel võib nähtavalt surmatud sammalt mehaaniliselt harja või survepesuriga eemaldada. Peale seda lasta pinnal korralikult kuivada.

Juhul, kui pind ei saanud veel täielikult seentest, vetikatest ja/ või hallitusest eemaldatud, võib seda uuesti  OneSystem Steinlösung C vahendiga töödelda, ka seekord tuleb lasta vahendil 1-2 tundi toimida. Ekstremaalselt tugevama nakatumise puhul võib vajadusel ka kolmandat korda korrata, aga rohkem kui 2-käiguline töötlemine on üsna ebatõenäoline.

Kasutuskohad: OneSystem sambla eemaldamine, hallituse eemaldamine,  vetika eemaldamine – kasutatakse välisfassaadidel, terassidel, samuti ka siseseintel (hallitus).

Keskmine kulu: Vastavalt mustusastmele, ca. 250ml/m²

Säilitamine: Hoida tihedalt suletuna kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses taaras.  Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab maksimaalselt 3 nädalat. Avatud pudel kasuta koheselt (korraga) ära!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R31: Kokkupuutel hapetega eraldub mürgine gaas R36/38. Ärritab silmi ja nahka. S24/25 Vältida kokkupuudet nahaga ja silma sattumist. S26. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. S28 – Nahale sattumisel pesta otsekohe rohke veega. S35: Kemikaal ja pakend tuleb jäätmetena hävitada ohutult.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

10 L

Tüüp

Klooriga

Plekk

Hallitus, Sammal, Seened, Vetikad

Kasutusjuhend