OneSystem Puhastusvahend Päikesepaneelidele 10L

299,90 

OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele eemaldab rasva, õli, tahma, vetikad, aga ka õhusaaste setted klaasilt, plastikult ja metallpindadelt. OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele jätab pinnale kerge mustust hülgava efekti, mis takistab kiiret määrdumist. OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele imbub läbi mustuse ning võimaldab selle suhteliselt lihtsama mahapesemise.

 

Kirjeldus

Isepuhastuva toimega orgaaniline puhastusvahend päikesepaneelidele.

Omadused: OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele eemaldab rasva, õli, tahma, vetikad, aga ka õhusaaste setted klaasilt, plastikult ja metallpindadelt. OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele jätab pinnale kerge mustust hülgava efekti, mis takistab kiiret määrdumist. OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele imbub läbi mustuse ning võimaldab selle suhteliselt lihtsama mahapesemise.

TOOTE OMADUSED
Lisaks sügavpuhastavale toimele, lahustab tugevamat, vana ja ladestunud  mustust
Puhastades paneele OneSystem puhastusvahendiga päikesepaneelidele, taastad paneeli efektiivsuse taas tasemele 100%
Tekitab pinnal hüdrofoobse efekti, millega ennetab edaspidist mustuse ladestumist
Formaldehüüdivaba, Happevaba, Silikaadivaba,  Fosfaadivaba

 

Kasutuskohad: Õrnatoimeline kontsentraat omab head süvapuhastavat toimet ja lahustab tõhusalt mustuse ning setted fotogalvaaniliste elementide pinnalt. Orgaaniline prügi loodusest, keskkonnast ning tööstuslikest heitmetest vähendab päikesepaneeli efektiivsust valguse töötlemisel energiaks. Takistav kiht on tihti silmale nähtamatu, kuid vähendab süsteemi efektiivsust kuni 15%. Vahend sobib kõikidele päikesepaneelidele ja ka kõrgtehnoloogilistele seadmetele.

OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele on sobilik ka talveaedade klaaspindadele ning katuseakendele. Sobib kasutamiseks ka eelnevalt NANO kaitsevahendiga töödeldud klaaspindadele. Enne kasutamist on soovitav siiski katsetada väikesel pinnal. Mitte kasutada vahendit otsese päikesepaiste käes.

Kasutamine: OneSystem puhastusvahend päikesepaneelidele tuleb lahjendada veega vahekorras 1:101:70. Täpne lahjendamise vahekord sõltub mustuse tüübist ja määrdumisastmest. Kanda vahend puhastatavale pinnale. Vastavalt määrdumisastmele lasta pinnal toimida, seejarel puhastada pind veega loputades või märja lapiga pühkides. Mehhaaniliselt hõõruda ainult vajaduspõhiselt.

Kulu: üks liiter 50…250 m2 kohta

Koostis: 
5-15 % mitteioonsed Tensidiid, < 5% anioonsed Tensiidid, Lõhnaaine LIMONENE

Säilivusaeg: vähemalt 2 aastat kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!), kinnises originaalpakendis. Avatud pudel kasuta ära 12 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Mitte segada toodet teiste ainetega. R36/37/38: Ärritab silmi, hingamiselundeid ja nahka. S2:Hoida lastele kättesaamatult. S20/21: Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. S26: Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

10 L

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Menüü