Nano Kaitsevahend Põrandakattematerjalidele Premium – 10L

409,90

Eriti kulumiskindel, libisemisvastane ja väga vastupidav pinnakaitse. Kaitseb pinda määrdumise eest. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned) kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Kaitsekiht muuhulgas toob pinna värvi ja struktuuri paremini esile. Pealispind jääb hingavaks ning libisemiskindlus ei vähene.

Ainult 1 laos

Tootekood: A-003-72 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Spetsiaalne nano-toode sise- ning välitingimustes olevate põrandakatete kaitsmiseks.

Toote kirjeldus: Eriti kulumiskindel, libisemisvastane ja väga vastupidav pinnakaitse. Kaitseb pinda määrdumise eest. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned) kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Kaitsekiht muuhulgas toob pinna värvi ja struktuuri paremini esile. Pealispind jääb hingavaks ning libisemiskindlus ei vähene.

Kasutuskohad: !EI SOBI GLASUURITUD TELLISTE JA KIVIDE TÖÖTLEMISEKS.

PVC kate, looduslik- ja kunstkivi, linoleom, keraamiline graniit, fassaadikivid, katusekivid, glasuurimata plaadid ja tellised, marmor,  kork, laminaat, parkett, tööstuslikud põrandad jpm. Vahend on ideaalseks kaitseks niisketes ruumides põrandatele ning ka äripindadele. (NB! Betoon ja tsement peavad vähemalt 3 kuni 4 nädalat vanad olema!)

Püsivus: olenevalt kasutuskoormusest kuni 3 aastat.

Kasutamine ning käsitsemine: Vahendit ei tohi kasutada temperatuuril alla +10C! Puhastage hoolikalt põrandapind (mitte kasutada äädika või leelise- sisaldusega puhastusvahendit ega ka vedelseepi), ideaalseks puhastuseks pakub tootja Nano Puhastusvahendit. Enne Nanovahendi pealekandmist peab pind olema täiesti kuiv, puhas, rasva- ja õlivaba ning plekkideta.

!Parima lõpptulemuse saavutamiseks soovitame lisaks pind puhastada tootja Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga (neutraliseerib ning eemaldab nähtamatut mustust, rasva ja ka puhastusvahendite jääke). Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi toimet samuti soovitatav enne väiksemas kohas testida ning silikoonsetel pindadel mitte  kasutada (lahustab silikooni!)!

!Enne kaitsevahendi pealekandmist lülitage välja põrandaküte ja muud küttekolded.

Enne tarvitamist korralikult loksutada! Vahend kantakse 3 õhukese kihina pinnale, kõige lihtsam on seda teha puhta põrandapesumopi või -svammiga.

! Vältida triipude tekkimist.

Varem pealekantud põrandakaitse kihi taastamiseks, lahjendada vahendit 1:3 veega ning pihustada lahust kulunud kihiga pinnaosale. Pärast kihi kuivamist lihvida pind poleerimismasinaga (keskmiselt 1.500 pööret/min).

Vihjed:

  • Vahendi pealekandmisel jälgige, et põrand saaks niiskeks, mitte märjaks ning levitage puhta põrandapesumopiga ühtlaselt pinnale.
  • Töödelge ainult päevasel ajal (hea valguse juures), et vältida triipude tekkimist.
  •  Jälgige täpselt tootja juhiseid, eriti ettenähtud vahendi koguse osas, kuna sellest sõltub pealekantud kihi vastupidavus

Keskmine kulu: olenevalt põranda koormusest ja vanusest peaks kuluma 1l Nano põrandakaitset ca 12…15 m2 pinnale (kõigi 3 kihi puhul). Madalama imavusega pindadel võib veel 1-2 lisakihti peale kanda, et saavutada optimaalne kaitsekihi tugevus.

Kuivamine: Iga kiht peab olema  korralikult kuivanud! Optimaalse +20C temperatuuri juures ühe kihi kuivamisaeg jääb 2-6 t vahemikku. Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Üle +25C temperatuuride juures kiht kuivab liiga kiiresti, mis ei lase vahendil pinna struktuuri imenduda, pinnakate jääb ainult pealispinnale ja ei kaitse nii, nagu peaks.  !Kihtide pealekandmise vahel põrand ei tohi olla kasutuses. Jalatsid peavad olema täielikult puhtad kogu protsessi ajal.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Hooldus: Puhastage töödeldud põrandaid edaspidi kaubanduses saada olevate puhastusainetega (madala PH-ga!) või tootja poolt soovitatud OneSysten Nano puhastusvahendiga.

OneSystem Nano-puhastusvahend pikendab põrandakaitse eluiga kuni 30%! 

 

Ärge kasutage vedelseepi, äädikat ning kõrge Tensiidide sisaldusega puhastusvahendeid.

Säilitamine: vähemalt 12 kuud kuivas jahedas (aga mitte külmas!) kohas kinnises originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur   +5°C   kuni +40°C. Vedelik ei ole külmakindel. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave: Pikaajalisel kokkupuutel nahaga võimalik ärritus. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Pesta käsi enne pausi ja tööde lõpetamisel. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa ega juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida maksimaalselt nahale, silma ning limaskestadele sattumist, silma sattumisel loputada kohe rohke veega. Kiiresti vahetada ainega saastunud riided. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Kasutuskoht

Sisetingimustes, Välistingimustes

Suurus

10 L

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nano Kaitsevahend Põrandakattematerjalidele Premium – 10L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Menüü