Nano Kaitsevahend Põrandakattematerjalidele

39,90 

Tugeva läikega pinnakate sisepõrandatele.

Nano põrandakaitse on pinda säästev, libisemiskindel ja väga vastupidav. See annab põrandale kauakestva läike, on kulumiskindel ja mustust hülgav. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned), kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Pealispind jääb hingavaks.

 

Tootekood: A-003-61 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Tugeva läikega pinnakate sisepõrandatele.

Nano põrandakaitse on pinda säästev, libisemiskindel ja väga vastupidav. See annab põrandale kauakestva läike, on kulumiskindel ja mustust hülgav. Töödeldud põrandad näevad edaspidi välja nagu uued ning on kergesti pestavad. Kaitsevahendiga töödeldud pinda ei kuluta jalanõudega käimine, ka kontsade ja kummitaldadega (kummijooned), kriimustamine, ega põrandapesumasinaga puhastamine. Pealispind jääb hingavaks.

Kasutuskohad: PVC kate, looduslik- ja kunstkivi, linoleom, keraamiline graniit, tellised, marmor,  kork, laminaat, parkett, tööstuslikud põrandad jpm.

!Ei sobi poleeritud kivi ning glasuuritud telliste töötlemiseks. Ei sobi kõrge niiskusega ruumidesse ning pindadele, mis on raskelt koormatud (nt. kaubanduslikud pinnad).  Niisketes ruumides (WC, vannituba) soovitame pigem kasutada toodet: NANO Kaitse põrandakattematerjalidele Premium

Püsivus: olenevalt kasutuskoormusest kuni 3 aastat.

Kasutamine ning käsitsemine: Vahendit ei tohi kasutada temperatuuril alla +10C! Puhastage hoolikalt põrandapind, see peab olema täiesti kuiv, puhas, rasva- ja õlivaba ning plekkideta. Selleks peske põhjalikult põrandapind tavalise üldpesuvahendi või tootja poolt pakutava Nano Puhastusvahendiga.

!Parima lõpptulemuse saavutamiseks soovitame lisaks pind eeltöödelda tootja Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga (neutraliseerib ning eemaldab nähtamatut mustust, rasva ja ka puhastusvahendite jääke). Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi toimet on samuti soovitatav enne väiksemas kohas testida. Silikoonsetel pindadel mitte  kasutada (lahustab silikooni!)!

!Enne kaitsevahendi pealekandmist lülitage välja põrandaküte ja muud küttekolded.

Enne tarvitamist korralikult loksutada! Vahend kantakse 3 õhukese kihina pinnale, kõige lihtsam on seda teha puhta põrandapesumopi või pintsliga. Vahend sobib ka poleerimismasinaga peale kandmiseks.

!Tuleb vältida triipude tekkimist.

Kuivamine: Iga eraldine kiht peab olema  korralikult läbikuivanud! Optimaalse +20C temperatuuri juures ühe kihi kuivamisaeg jääb 1-3 t vahemikku. Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Üle +25C temperatuuride juures kuivab kiht liiga kiiresti, mis ei lase vahendil pinna struktuuri imenduda, pinnakate jääb ainult pealispinnale ja ei kaitse nii, nagu peaks. !Kihtide pealekandmise vahel põrand ei tohi olla kasutuses. Jalatsid peavad olema täielikult puhtad kogu protsessi ajal.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Varem pealekantud põrandakaitse kihi taastamiseks, lahjendada vahendit 1:3 veega ning pihustada lahust kulunud kihiga pinnale. Seejärel lihvida pind poleerimismasinaga (keskmiselt 1.500 pööret/min).

Keskmine kulu: olenevalt põranda koormusest ja vanusest peaks kuluma 1l Nano põrandakaitset ca 12…15 m2 pinnale (kõigi 3 kihi puhul). Vajadusel, kui see tundub optimaalne –  võib veel 1-2 lisakihti peale kanda.

Vihjed:

  • Vahendi pealekandmisel jälgige, et põrand saaks niiskeks, mitte märjaks ning levitage puhta põrandapesumopiga ühtlaselt pinnale.
  • Töödelge ainult päevasel ajal (hea valguse juures), et vältida triipude tekkimist.
  •  Jälgige täpselt tootja juhiseid, eriti ettenähtud vahendi koguse osas, kuna sellest sõltub pealekantud kihi vastupidavus.

Hooldus: Puhastage töödeldud põrandaid edaspidi kaubanduses saada olevate puhastusainetega (madala PH-ga!) või tootja poolt soovitatud OneSysten Nano puhastusvahendiga.

OneSystem Nano-puhastusvahend pikendab põrandakaitse eluiga kuni 30%! 

Ärge kasutage vedelseepi, äädikat ning kõrge Tensiidi sisaldusega puhastusvahendeid.

 

Säilitamine: vähemalt 12 kuud kuivas jahedas (aga mitte külmas!) kohas kinnises originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur   +5°C   kuni +40°C. Vedelik ei ole külmakindel. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas ning eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Pesta käsi enne pausi ja tööde lõpetamisel. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa ega juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Pikaajalisel kokkupuutel nahaga on võimalik ärritus. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida maksimaalselt nahale, silma ning limaskestadele sattumist, silma sattumisel loputada kohe rohke veega. Kiiresti vahetada ainega saastunud riided. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

1 L

Kasutuskoht

Sisetingimustes

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!