Nanoprofi® Kunstmaterjali Kaitse 1L

139,90 

Kõrgekvaliteetne professionaalne pinnakaitsevahend kunstmaterjalist pindadele.

Antud toode sai väljatöötatud koostöös autotootjatega ja proffessionaalsete teenuste pakkujatega. Vahend kaitseb pindu ilmastikuoludega kaasneva mustuse ja mõjude eest. Siinkohal tuntud “lootosefekti” enam ei esine, vesi ei voola pinnalt pärlitena alla. Vesi moodustab suure ala (veekardina) ja seejärel voolab lihtsalt korraga maha.

 

Kirjeldus

Kõrgekvaliteetne professionaalne pinnakaitsevahend kunstmaterjalist pindadele.

Antud toode sai väljatöötatud koostöös autotootjatega ja proffessionaalsete teenuste pakkujatega. Vahend kaitseb pindu ilmastikuoludega kaasneva mustuse ja mõjude eest. Siinkohal tuntud “lootosefekti” enam ei esine, vesi ei voola pinnalt pärlitena alla. Vesi moodustab suure ala (veekardina) ja seejärel voolab lihtsalt korraga maha.

TOOTE OMADUSED
Piimjas valge-hallikas emulsion
Lahustipõhine
Külmakindel
UV-kindel
Vett- ja mustusthülgav
Soolase vee ja õhu kindel
Nähtamatu kaitsekiht pinnal
Kasutusvalmis
Kõrge reaktiivsus ja leeliskindlus
Töödeldud pindu on palju lihtsam puhastada ja nad püsivad puhtana kauem
Sisaldab hulgaliselt räniühendeid, seeläbi saavutatakse pikaajaline vastupidavus
Pealekandmisel poleerimismasinaga saavutatakse pinnale kõrgläige

 

Kasutuskohad: See vahend sobib kõikidele siledatele kunstmaterjalist pindadele nagu nt. paatidel, haagissuvilatel, veoautodel,  ja klaaskiudmaterjalist (GFK) pindadel, samuti köögis, vannitoas ja aknaraamidel.

Püsivusaeg: veoautodel, haagistel ja paatidel u 2-3 aastat, matkaautodel kuni 5 aastat, sõltub kasutuskoormusest.

Kasutamine: Õhu ja aluspinna temperatuur töötlemise ajaks peab jääma 0°C  kuni +60°C vahemikku. Mitte peale kanda vihma või muude sademete käes. Töötlemise ajal ega ka enne seda ei tohi vahend kokku puutuda ühegi vedeliku või niiskusega! Poleerimisvahendid (käsnad, lapid,padjad) peavad enne igat töötlemist olema kuivad ja puhtad. (nende korduv kasutamine võimalik ainult pärast põhjalikku pesemist ja kuivatamist).

Pealekandmine:
1. Hoolikalt pesta. NB! Pinnakaitse ja aluspinna vahel korraliku keemilise sideme tagamiseks peab pind olema vaga hoolikalt puhastatud. Kaitsekihi kaukestev stabiilsus ja kulumiskindus soltub sellest, kui hasti saab vahendi pinnaga keemiliselt siduda.
2. Pindade optimaalseks ettevalmistamiseks  soovitab tootja kasutada Alkoholipohist eelpuhastusvahendit. (Eemaldab mustuse ja puhastusvahendite jaagid ning neutraliseerib pinna).
3. Vahetult enne pinnakaitsevahendiga tootlemist veenduda, et pind on absoluutselt kuiv! Korralikult raputada! Töödelda (sissepoleerida) pind  lahjendamata vahendiga niisutatud lapiga (sobiks pehme lapp, pehme padi vms). Pealekandmine poleerimismasinaga on ka voimalik (mitte liiga pehme poleerimispadjaga). Siinkohal tuleb jalgida, et pinnale saaks  vahendit kantud ühtlaselt.
4. Koheselt puhta poleerimislapiga pind ära poleerida
5. Toote liigsed kogused tuleb maha puhkida puhta kuiva lapiga, mitte lasta kuivada niisama pinnal. Suuremates piirkondades voib uleliigse vahendi eemaldada valge poleerimislapi voi lambavillaga voi poleerida poleerimismasinaga. Hudro-/oleofoobne efekt tekib pinnal koheselt peale poleerimist. Vaatamata sellele, et pind on visuaalselt kuiv, toimub keemiline protsess veel mitme tunni jooksul(nanoosakeste asetumiseks kulub aega). Optimaalne tulemus avaldub u 24 h jooksul. Suurema õhuniiskuse korral tuleb arvestada kuivamisaja pikenemisega. Moodustunud kaitsekiht on nahtamatu ja ei too kaasa mingeid optilisi muutusi.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Keskmine kulu: umbes 20 ml/m2.

Hooldus: Töödeldud pindade puhastamiseks kasuta vett ja Mikrokiudlappi. Vajadusel kasuta õrnatoimelist puhastusvahendit, nt. OneSystem NANO Puhastusvahendi kontsentraat või OneSystem Puhastus ja Hooldusvahendi kontsentraat sõidukiteleNB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%! 

 

Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas(aga mitte külmas!) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur 0°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel avamata pakendi hoiustamisaeg on max. 12 kuud. Avatud pudel kasuta ära hiljemalt 1 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti naha, silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. S1/2: Hoida lukustatult ja lastele kättesaamatus kohas. R66:  Korduv puude nahaga võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist.  S26: Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti.

Tähelepanu! Kuna Nanoprofi® Kunstmaterjalikaitse kasutamine ei ole väga lihtne, siis soovitame seda vaid juhul kui teil on vastavad kogemused. Kogemuste puudumisel soovitame pigem kasutada TÜV kinnitatud toodet  Nano Kunstmaterjali kaitse.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

1 L

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Menüü