Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Lakitud Pindadele 1L

174,90 

Kõrgekvaliteetne professionaalne lakikaitse sõiduautodele

Koostöös autotootjatega väljatöötatud lakikaitse. Tegemist on Nano pinnakaitsevahendi edasiarendusega. See uus toode pakub märgatavalt pikemalt püsivat kaitsekihti ja laseb lakil pärast igat pesu välja näha nagu oleks pind värskelt poleeritud. Siinkohal tuntud lootosefekti enam ei esine, vesi ei voola pinnalt pärlitena alla. Vesi moodustab suure ala (veekardina) ja seejärel voolab lihtsalt korraga maha.

 

Kirjeldus

Kõrgekvaliteetne professionaalne lakikaitse sõiduautodele

Koostöös autotootjatega väljatöötatud lakikaitse. Tegemist on Nano pinnakaitsevahendi edasiarendusega. See uus toode pakub märgatavalt pikemalt püsivat kaitsekihti ja laseb lakil pärast igat pesu välja näha nagu oleks pind värskelt poleeritud. Siinkohal tuntud lootosefekti enam ei esine, vesi ei voola pinnalt pärlitena alla. Vesi moodustab suure ala (veekardina) ja seejärel voolab lihtsalt korraga maha.

TOOTE OMADUSED
Piimjas valge emulsion
Sisaldab lahustit
Külmakindel
UV-kindel
Vett- ja mustusthülgav
Nähtamatu kaitsekiht
Kasutusvalmis
Kiire reaktsioonivõimega ja leelisekindel
Töödeldud pindu on palju lihtsam puhastada ja nad püsivad  kauem puhtana
Pärast igat pesukorda näeb auto välja nagu just poleeritud või uus
Kaitseb ilmastikuolude eest ja aitab vähendada kriimustuste paistvust

 

Kasutuskohad: Nanoprofi Lakikaitse on ettenähtud kõikide autolakkide jaoks. Kasutatakse nii uute, kui kasutatute ja ka rariteet-autode kaitsmiseks.Kuna tegemist on autotootjate poolt ja ka autotootjatele väljaarendatud tootega eeldab see professionaalset käitumist poleerimismasinaga

Püsivus: Püsivusaeg kuni 3 aastat (kasutades iga 3-4 aasta järel Nanoprofi pinnakaitsevahendi värskendajat katte värskendamiseks, on võimalik saavutada kuni 10-aastane püsivus).

Kasutamine: Õhu ja aluspinna temperatuur peab töötlemise ajaks  jääma 0°C  kuni +80°C vahemikku.

NB! Toote kasutamine eeldab  poleerimiskogemust professionaalsel tasemel. Kui see puudub, siis on mõistlikum kasutada TÜV poolt sertifitseeritud ja samuti paljude autotootjate poolt kasutatavat toodet Nano Lakk & Veljed . Nanoprofi lakikaitse pealekandmine toimub poleerimismasinaga, soovitavalt ekstsentrilise poleerimismasinaga.

Mitte peale kanda vihma või muude sademete käes. Töötlemise ajal, ega ka enne seda ei tohi vahend kokku puutuda ühegi vedeliku või niiskusega! Poleerimisvahendid (käsnad, lapid,padjad) peavad enne igat töötlemist olema kuivad ja puhtad. (nende korduv kasutamine on võimalik ainult pärast põhjalikku pesemist ja kuivatamist).

Pealekandmine:
1.Töötlemiseks mõeldud pinnad hoolikalt pesta. NB! Pinnakaitse ja aluspinna vahel korraliku keemilise sideme tagamiseks peab pind olema väga hoolikalt puhastatud. Kaitsekihi kaukestev stabiilsus ja kulumiskindus sõltub sellest, kui hästi saab vahendi keemiliselt pinnaga siduda.
2. Pindade optimaalseks ettevalmistamiseks  soovitab tootja kasutada Alkoholipõhist eelpuhastusvahendit. (Eemaldab mustuse ja puhastusvahendite jäägid ning neutraliseerib pinna).
3. Vahetult enne pinnakaitsevahendiga töötlemist veenduda, et pind on absoluutselt kuiv! Korralikult raputada!  Töödelda (sissepoleerida) pind lahjendamata vahendiga poleerimismasina abil on (mitte liiga pehme poleerimispadjaga). Siinkohal tuleb jälgida, et pind saaks kaetud ühtlaselt.
4. Raskesti ligipäästavates kohtades saab vahendit sisse poleerida ka pehme lapi abil. Seejärel pind otsekohe uuesti puhtaks poleerida.
5. Toote liigsed kogused tuleb maha pühkida puhta kuiva lapiga.
Hüdro-/oleofoobne efekt tekib pinnal koheselt peale vahendi välja poleerimist. Vaatamata sellele, et pind on visuaalselt kuiv, toimub keemiline protsess veel mitme tunni jooksul(nanoosakeste asetumiseks kulub aega). Optimaalne tulemus avaldub u 24 h jooksul. Suurema õhuniiskuse korral tuleb arvestada kuivamisaja pikenemisega.  Moodustunud kaitsekiht on nähtamatu ja ei too kaasa mingeid optilisi muutusi.

Keskmine kulu: Pikaajalise püsivuse saavutamiseks tuleb kulutada umbes 20-40 ml/m2.(sõltuvalt lakist ja eeltöötlemisest). Kui enne katmist lakk sai vaha- ja silikoonivaba (st. ei vaha ei silikooni!) poleerimisvahendiga töödeldud, keskmine kulu jääb kuskil 20 ml/m2.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

 

Säilitamine: Hoida kuivas, jahedas(aga mitte külmas!) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur -10°C  kuni +40°C. Sellistel tingimustel avamata originaalpakendi hoiustamisaeg on 12 kuud. Avatud pudel kasuta ära hiljemalt 4 nädala jooksul!

Hooldus: NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

Ohutusteave: Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti naha, silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. S1/2: Hoida lukustatult ja lastele kättesaamatus kohas. R66:  Korduv puude nahaga võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist.  S26: Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Lisainfo

Pakendi suurus

1 L

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Menüü