Tõhus Katlakivieemaldi Kontsentraat OneSystem 10L

189,90

Vahend, mis aitab vähese vaevaga eemaldada tülikad katlakivi, rooste ja lubjasette jäägid. Kanna kontsentraat happekindlale materjalile, lase mõni minut toimida ja loputa seejärel puhta veega. Nii lihtne see ongi! Vahend sisaldab ka nanoosakesi, mis jätab pinnale lühiajalise kaitsekihi.

 

Tellimisel (Tarneaeg 5-10 tööpäeva)

Tootekood: A-017-31 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Mis muudab katlakivieemaldi nii efektiivseks?

Tegemist on äärmiselt tõhusa katlakivieemaldiga, mida on oma igapäevasesse kasutusse võtnud lisaks kodumajapidamistele ka ärisektor (hotellid, restoranid, kaubanduskeskused jne.).
Vedelal kontsentraadil põhinev toode on spetsiaalselt välja töödeldud selleks, et rooste, lubjasette jääkide ja katlakivi eemaldamine oleks maksimaalselt lihtne ja kiire.
Kasutamiseks ei ole sul vaja muud, kui tavalist kraanivett. Lahjenda kontsentraat veega ja kanna töödeldavale pinnale käsitsi pesukäsnaga või pihustades. Väikestel pindadel soovitame lahjendatud toodet peale kanda pihustades. Selleks sobivad hästi meie spetsiaalsed doseerimispudelid pihustipeaga.
Nüüd jääb järele vaid oodata 1-3 minutit ja seejärel loputada rohke puhta veega.
Tähelepanelikum tasub olla mineraalsetel ja tundlikemal pindadel, kus toimeaeg tasub esialgu hoida lühem. Uue ja tundmatu pinna peal kasutades soovitame kindlasti esmalt testida lahjema konsentraadiga, et kontrollida vahendi kokkusobivust aluspinnaga.
Efektiivsusest annab märku ka asjaolu, et toodet võib sõltuvalt määrdumise astmest lahjendada ka koguni suhtele 1:10.

Kus katlakivieemaldit kasutada?

Eemaldi on eriti hinnatud neis kodudes ja ettevõtetes, kus on lubjarikas vesi. Kuid kasutusvaldkondi happekindlate materjalid puhastamiseks on rohkelt mujalgi:

  • Erinevad materjalid – klaas, keraamika, PVC, roostevaba teras, kroom jt.
  • Kodu ja ärisektor – keraamilised plaadid, vannid, pesumasinad, WC-d, kohvi- ja nõudepesumasinad jne.

 

Lisainfo

Suurus

10 L

Plekk

Katlakivi, Lubjasete, Rooste

Toote video

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tõhus Katlakivieemaldi Kontsentraat OneSystem 10L”