Sanitaarpuhastusvahend OneSystem HB Kontsentraat

29,90198,90

Tõhus vahend plaatide, keraamika, emaileeritud ja kroomitud pindade, plast- ja muude kunstmaterjalide, ja ka terase puhastamiseks. Sobib kasutamiseks tualettruumides, basseinides ja ujulates. Lahjendades 1:10 saad puhastusvahendit kokku 10L ning 1L hinnaks tuleb ainult 2,50€!

Tootekood: -
Kategooriad: Puhastusvahendid, Sanitaarpuhastusvahend HB
Sildid: basseini pesu., Katlakivi, mustuse eemaldamine., sanitaarpuhastusvahend

Mis muudab sanitaarpuhastusvahendi nii efektiivseks?

Vahend toimib ühtviisi edukalt nii mitte imaval ja siledal pinnal, plaatidel ja keraamikal kui ka plast- ning kunstmaterjalidel ja mitmel pool mujal.

Seetõttu piisab ühest vahendist, et saada jagu katla- ja veekivist , roostest, rasvast ja valgust paljudelt erinevatelt pindadelt.

Kus sanitaarpuhastusvahendit kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai, sealhulgas vannituba, WC, haigla, sanatoorium, tööstuslik ruum, piimatööstus, tapamaja, bassein ja ujula.

Kui kaua vahendi toime kestab?

Vahendi toime kestvus sõltub pinna kasutuskoormusest. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Lae kasutusjuhend alla siit!

Arvustused

  1. Heidi

    Hästi toimiv vahend. Meil on väga roostene vesi. Lahendasin 4 mõõdutopsiku täit ühe liitri vee kohta ja pritsisin ühtlaselt kogu pinna. Lasin seista nii umbes pooltunni jagu, pritsisin uuesti, lasin seista ja loputasin puhta veega. Dušinurk puhastus selle vahendiga silmnähtavalt ilma nühkimata ja tulemus sai väga puhas.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted