Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Lakitud Pindadele

99,90189,90

Lakikaitse, mis on välja töötatud koostöös Saksa auto tootjatega. Toote kasutamise tulemuseks on veelgi pikemalt püsiv kaitsekiht. Tänu sellele näeb vahendiga töödeldud lakikiht värske ja poleeritud välja ka peale korduvaid pesemisi.

Tootekood: -
Kategooriad: Nanoprofi autole, Profitooted
Sildid: isepuhastuv sõiduk, isepuhastuv värv, isepuhastuvad veljed, Lakitud pinnad

Mis muudab lakitud pindade kaitse nii efektiivseks?

Tänu professionaalidega välja töötatud koostisele püsib vahendi poolt tekitatav kaitsekiht veelgi kauem. Nähtamatu kaitsekiht on nii vett kui mustust hülgav ning on vastupidav nii UV-le kui külmale.

Töödeldud pindu on palju lihtsam puhastada ja nad püsivad kauem puhtana. Seega näeb auto peale igat pesukorda välja nagu just poleeritud. Kuid lisaks on olemas ka kaitse ilmastikuolude eest. Kusjuures tänu vahendile väheneb ka kriimustuste silmapaistvus.

Kus lakitud pindade kaitset kasutada?

Kasutuskohtade valik on lai, kuid peamiselt on kasutusel sõidukite hoolduses:

  • Sõidukid – Nanoprofi lakikaitse on ette nähtud kõikide autolakkide jaoks. Kasutatakse nii uute, kui kasutatute ja ka rariteet-autode kaitsmiseks.

NB! Kuna tegemist on autotootjate poolt ja ka autotootjatele väljaarendatud tootega eeldab see professionaalset käitumist poleerimismasinaga.

Kui kaua kaitsevahendi toime kestab?

Vahendi toime kestvus sõltub pinna kasutus koormusest, kuid jääb 3 aasta kanti. Kuid kui kasutad katte värskendamiseks iga 3-4 aasta järel Nanoprofi pinnakaitsevahendi värskendajat, on võimalik saavutada koguni kuni 10-aastane püsivus.

Maksimaalse tõhususe tagab õige vahendi peale kandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Lakitud Pindadele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted