Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Klaasile ja Keraamikale

110,90319,90

Säästa oma aega – Nano pinnakaitsevahend ei lase veel, katlakivil ja mustusel kinnituda sinu klaasist pindadele. Nüüd piisab nende puhastamiseks vaid veest ja mikrokiudlapist!
Keskmine kulu: 15 ml/m²

Tootekood: -
Kategooriad: Klaasile ja keraamikale, Nano pinnakaitsevahendid, Profitooted
Sildid: isepuhastuv keraamika, isepuhastuv klaas., Keraamilised plaadid, Talveaed

Vaata videost kuidas klaasikaitsevahend töötab

Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Klaasile ja Keraamikale

Kõrgekvaliteetne pinnakaitsevahend Klaas- ja Keraamilistele pindadele

TOOTE OMADUSED
Moodustab pinnal nähtamatu kihi
Soolase vee ja õhu kindel
“Easy-to-clean” efekt (isepuhastumis efekt)
Saab kasutada otsese päikesevalguse käes (UV-kindel)
Kaitseb pinda kõrvaldamatu korrosiooni ja kulumise eest
Lihtne peale kanda
Kiire reaktsioonivõimega
Mustust-, õli- ja vetthülgav
Töödeldud pindu on palju lihtsam puhastada. Probleemsed pinnad nagu katuseaknad või talveaia aknad püsivad peale kaitsevahendiga töötlemist puhtad ainuüksi tänu vihmale.
Hügieeniline tänu madalamale bakterite kasvule pärast töötlemist

 

Kasutuskohad: Soovitav eriti Teenusepakkujatele. Vahend mõeldud raskesti ligipääsetavates kohtades klaaspindade töötlemiseks (kõrghooned),et seda siis lihtsustatud viisil puhastada. Tänu räniühenditele vahendi koostises, tuleb kaitse  eriti vastupidav ja ei nõua tihti uuendamist. Nanoprofi®Klaasikaitsevahend  oli algselt arendatud spetsiaalselt fotoelektrilistele süsteemidele, ja talveaedadelele. Nanoprofi® Klaasikaitsevahend on ettenähtud kõikidele klaaspindadele nii sise- kui välitingimustesse (nt. kaminaklaas või aknaklaasid) päikese- ja fotoelektrilistele süsteemidele ja ka keraamilistele (sh glasuuritud) pindadele ja emailidele.  Nanoprofi® Klaasikaitsevahend pinnakaitsevahendiga töödeldud  päikese- ja fotoelektrilised süsteemid demonstreerivad märgatavat tootlikkuse kasvu, sest suurema osa pinnale kleepuvast mustusest saab eemaldatud juba vihmaga.

Püsivus: sõltuvalt kasutuskoormusest, kuni 10 aastat

Kasutamine: Mitte peale kanda vihma või muude sademete käes.Töötlemise ajal ei tohi vahend kokku puutuda ühegi vedeliku või niiskusega! Poleerimisvahendid peavad enne töötlemist olema kuivad ja puhtad. Pärast puhastamist tuleks pinnad töödelda pinnakaitsevahendiga koheselt, et vältida uue mustuse ladestumist pinnale. Pealekandmistemperatuur (õhutemperatuur ja aluspinna temperatuur) peab jääma vahemikku 0°C kuni +80°С .

Pealekandmine:
1. Hoolikalt pesta. NB! Pinnakaitse ja aluspinna vahel korraliku keemilise sideme tagamiseks peab pind olema väga hoolikalt puhastatud. Kaitsekihi kaukestev stabiilsus ja kulumiskindus sõltub sellest, kui hästi saab vahendi pinnaga keemiliselt siduda. Raskesti saastunud või jämedapoorsete pindade puhastamiseks soovitav kasutada Puhastuspiima AENB! Pärast puhastamist peab puhastuspiima pinnalt täielikult eemaldama!
2. Pindade optimaalseks ettevalmistamiseks  soovitab tootja kasutada Alkoholipõhist eelpuhastusvahendit. (Eemaldab vee ja puhastusvahendite jäägid ning neutraliseerib pinna).
3. Vahetult enne pinnakaitsevahendiga töötlemist veenduda, et pind on absoluutselt kuiv! Korralikult raputada pudelit! Töödelda (sissepoleerida) pind  vahendiga niisutatud lapiga. Siinkohal tuleb jälgida, et ühtlane kiht pinnakaitset valguks üle kogu pinna.  Kui vedelik (nt. kõrgema temp. juures) aurustub liiga kiiresti, peab vahendit juurde lisama. Koheselt, kui pinnale on kantud piisavalt vahendit, moodustub pinnale hallikas kiht, mis iseloomustab materjali küllastust ja ka üleliigsust.
4. Hallid triibud (jäljed)peavad töödeldaval pinnal  seisma vähemalt 1 minuti. Seejärel tuleb hallikas kiht puhta poleerimislapiga ära poleerida või  pesta veega ning kuivatada pind rätiku või klaasikuivatajaga. Vaatamata sellele, et pind on visuaalselt kuiv, toimub keemiline protsess veel mitme tunni jooksul. Moodustunud kaitsekiht on nähtamatu ja ei too kaasa mingeid optilisi muutusi.

Hooldus: Töödeldud pinnad soovitame edaspidi pesta vaid niiske mikrokiudlapiga, seda kas lihtsalt veega või pehme puhastusvahendiga (nt. OneSystem Puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse, või siis tavaline OneSystem Nano puhastusvahendi kontsentraat 1:50). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

Kaitsekihi uuendamine pinnakaitsevahendiga töödeldud klaaspindadel:
Kui mingi aja möödumisel mustust hülgav efekt nõrgeneb, võib pinna uuesti töödelda Nanoprofi Klaasikaitsevahendiga. Puhastamine ja töötlemine käivad täpselt nii, nagu esmakordsel pealekandmisel.Juhul, kui klaas oli varasemalt töödeldud mõne teise tootja sarnase tootega, siis soovitame pinnad puhastada esialgu Puhastuspiimaga VE (eemaldab vanad sh ka pinnakaitsevahendid).

Pidage meeles: Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Alati keerake kork  tagasi kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiireltoksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele!

 

Keskmine kulu: Pealekantav kogus (ca. 20ml/m2) sõltub aluspinna struktuurist.

Säilitamine: Säilitada kuivas ruumis, tihedalt suletuna originaalpakendis, temperatuuril -10C kuni +40C vahemikus.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:
Küsimus: Kas toode sobib ka autoklaaside/ tuleklaaside töötlemiseks?

Vastus: Meil puuduvad piisavad testide tulemused selles osas. Selle toote kohta ei kehti lootosefekt, kuigi vesi ja vihmavesi jooksevad klaasilt maha soovitame sõiduki aknad töödelda tootega Nano Klaasikaitsevahend sõidukitele.

Küsimus: Kas Nanoprofi® klaasikaitsevahend sobib dušikabiinide töötlemiseks?

Vastus: Jah. Kui on klaasist seinad/uksed.

 

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R11: Kergesti süttiv. R36: Ärritab silmi. R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust. S2: Hoida lastele kättesaamatult. S26: Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. S29: Mitte valada kanalisatsiooni. S46: Allaneelamise korral pöörduda kiiresti arsti poole, näidata pakendit või etiketti. S64: Allaneelamisel loputada suud veega (ainult juhul, kui isik on teadvusel).


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nanoprofi® Pinnakaitsevahend Klaasile ja Keraamikale”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted