Nano Laki ja Velje Kaitse

24,90133,90

Nanotehnoloogial põhinev laki- ja veljekaitse ei lase veel ja õlisegustel vedelikel pinnale enam kinnituda. Lisatoimena annab vahend sinu sõidukile ka tugevama läikeaste. Nano laki ja veljekaitse mõjul ei kleepu mustus pinnale ning võid edaspidi vihmasaju üle rõõmustada – see hoiab sõiduki puhtana. Hilisemal pesul piisab veest ja pehmest pesuvahendist, mis pikendab Nanokaitse eluiga kuni 30%.

Kirjeldus

Mis muudab pinnakaitseaine nii efektiivseks?

Putukad ja lindude väljaheited on nuhtluseks kõigile autoomanikele. NANO laki ja veljekaitsega töödeldud pinnad on edaspidi nende eest aga hästi kaitstud, sest vahend ei lase mustusel kleepuda. Tõhus toime saavutatakse tänu sellele, et toode tekitab vett ja õliseid vedelikke hülgava efekti.

Juba töödeldud pindadelt on mustust väga kerge eemaldada. Kusjuures edukale puhtuse hoidmisele aitab kaasa isegi tavaline vihmasadu. Kuid kaitsevahendiga töödeldud sõidukit saab muretult pesta ka pesulas. Seejuures käsitsipesul piisab vaid veest ja pehmest pesuvahendist.

Lisatoimena annab vahend sinu sõidukile ka tugevama läikeaste. Samuti säästad kuni 80% aega, mis varasemalt kulus pesemisele ja hooldusele.

Kus pinnakaitseainet kasutada?

 • Sõidukid – kõik lakitud pinnad uutel ja kasutatud autodel, klassikalistel autodel (rariteet) ja valuvelgedel.

Kui kaua vahendi toime kestab?

Vahendi püsivus sõltub kasutuse intensiivsusest, kuid üldiselt jääb see 1 aasta juurde. Maksimaalse kaitse tagab toote õige pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Vaha auto kapotil

Kasutamine

 1. Pese pind pesuvahendiga puhtaks, loputa ja kuivata.
 2. Soovitame eeltöödelda pinnad alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga.
 3. Kanna sinise poleerimislapiga nano pinnakaitsevahend pinnale ühtlaselt, ringjate liigutustega.
  Kaitsekiht kuivab ca 10-15 min.
 4. Poleerida hägu puhta pehme valge lapiga.
 5. 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud oma kohtadele ning pind on kasutamiseks valmis.
 6. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist 24 tunni jooksul.
 7. Vajadusel tee täiendav poleerimine, et eemaldada hägu.

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Mitte kasutada temperatuuril alla +6°C ja üle +30°C!

Optimaalne pinnakaitsevahendi pealekandmistemperatuur on +15°C …+25°C. Mitte kunagi ära kasuta vahendit otsese päikesepaiste käes, sest sellisel juhul kuivab vahend liiga kiiresti!

Töödeldav pealispind peab enne kaitsekihiga katmist olema puhas, kuiv, vaha-, tolmu-  ja  rasvavaba (ka näpujäljed tuleb eemaldada!).

Pealekandmine

 1. Töödeldav pind puhasta pesuvahendiga ning kuivata
 2. Töödeldav pind on soovitatav eeltöödelda Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi ja Mikrokiudlapiga nii, et pind täielikult kuivaks jääks! Peale seda enam sõrmedega mitte puutuda.
 3. Enne kasutamist loksutada! Vahend tuleb kanda (sinisele) pealekandmislapile (ca 5-6 pihustust), seejärel kanda vahend õhukese ühtlase kihina ringjaid liigutusi tehes pinnale. Suurte pindade puhul soovitame töötada väiksemate alade haaval. PINDA  MITTE ENAM SÕRMEDEGA PUUTUDA.
 4. Pealekantud  vahend kuivab ca 10. min. Pärast kuivamist tuleb töödeldud pind kergelt üle käia (mitte poleerida!) (valge)poleerimislapiga (mitte Mikrokiudlapiga!), kuni pealispinnale ühtlane ja selge kiht jääb. PINDA MITTE ENAM PUUTUDA EI MEHAANILISELT EGA KA KÄEGA.
 5. Umbes 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud intelligentselt oma kohtadele. Alles nüüd tuleb pind korralikult poleerida mikrokiudlapiga ning see on kasutamiseks valmis. Mida paremini saab pind poleeritud, seda paremini vesi sellelt maha voolab. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist umbes 24 tunni jooksul.

Pidage meeles!

Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Keerake kork alati kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele!

Kulu

väike, umbes 15 ml/m2

Kuivamine

Optimaalne kuivamistemperatuur on +15°C …+25°C. Optimaalsete tingimuste juures kuivab pealispind umbes 1 tunni möödudes.  Pärast kuivamist tuleb anda aega nanoosakeste asetumiseks u 24h (täielikult kuivanud). NB! Madalamate temperatuuride juures toimub pinnakaitse kuivamine oluliselt kauem. Pinna kuivamist võib kiirendada  soojendades pinda kuuma õhuga (nt. Föönitamisega).

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud! 

Veetilga “pärliefekt” tekib täielikult alles 4-5 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks.

Pinnaefekti saad kontrollida valades vedelikku töödeldud pinnale – sinna jäävad ainult väikesed tilgad – ülejäänu valgub takistamatult mööda pinda alla.

PROBLEEMID NANO KAITSEGA?

Probleem – vesi ei voola pinnalt ära.  VÕIMALIKUD PÕHJUSED:

 1. tõenäoliselt on pinnal mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada.
 2. Eemaldage hoolikalt vana kaitsekiht, kasutades selleks spetsiaalset puhastuspiima  Puhastuspiim VE.
 3. Korrake pinnakaitse pealekandmisprotseduuri algusest lõpuni.
 4. pinnale on kantud liiga palju vahendit.  Lahendusena aitab intensiivne pühkimine mikrokiudlapiga.  Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

Hooldus

Töödeldud pinnad soovitame edaspidi pesta vaid niiske mikrokiudlapiga, seda kas lihtsalt veega või pehme puhastusvahendiga (nt. OneSystem Puhastus ja Hooldusvahendi kontsentraat sõidukitele 1:20, või siis tavaline OneSystem Nano Puhastusvahendi kontsentraat). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-Puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%! 

Säilitamine

Hoiustamistemperatuur jääb +5° kuni +25°C vahemikku. Hoida tihedalt suletuna kuivas ning jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses taaras. Kaitsta otseste päikesekiirte ja külma eest.  Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 1 aasta.
Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade, naha ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. Tolmu, auru või aerosooli tekkimisel kasutada maski.  Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, sütteallikate ning kuumade objektide lähedal.

R10: Tuleohtlik.

R43: Nahale sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust

R65: Allaneelamisel võib põhjustada kopsude kahjustusi

R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust

S2: Ei tohi kasutada ega jätta laste käeulatusse

S7: Mahuteid hoida tihedalt suletuna

S16: Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada

S24/25: Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga

S62: Allaneelamisel pöörduda kohe arsti poole ning näidata seda etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

 1. Peeter

  Mis ma öelda oskan? Olen aastaid kasutanud enda autol Laki ja Velje kaitset. Kui ma poleks selle tootega rahul, ei telliks ma seda enam! Teen paari aasta järel auto uuesti üle ja olen väga rahul! Auto saan puhtaks ainult survepesuriga. Kõike head ja püsige sel ajal tervena.

Lisa arvustus