Nano Klaasikaitsevahend Sõidukitele

49,90286,90

Nanotehnoloogial põhinev autoklaaside kaitsevahend ei lase vihmal, lumel, õlisegustel vedelikel ega muul mustusel klaasile kinnituda. Lisaboonusena hakkab sõidukiirusel alates 60 km/h (olenevalt esiklaasi kaldest) vastutuul toimima lausa kojameestena.

Kirjeldus

Mis muudab klaasikaitsevahendi nii efektiivseks?

Tegemist on keemilisel nanotehnoloogial põhineva autoklaaside kaitsevahendiga, mis tekitab klaasile nähtamatu kihi. Töödeldud klaaspindadele tekib suurepärane „pärliefekt“, mis ei lase vihmal, lumel, õlisegustel vedelikel ega muul mustusel sellele kinnituda. Lisaks hakkab sõidukiirusel alates 60 km/h (olenevalt esiklaasi kaldest) vastutuul toimima lausa kojameestena.
See efektiivne vetthülgav toime muudab turvalisemaks ka sinu autosõidu. Seda tänu sellele, et vahendiga töödeldud klaasil on vihma ja halva ilma korral 30% parem nähtavus, kui tavalisel klaasil. Samuti on tunduvalt väiksem öine pimestamise oht.

Töödeldud klaasilt on hõlpsam eemaldada ka putukajälgi ning jääd. Seega hoiate kokku nii klaasipesuvedeliku kui kojameeste ostu pealt. Lisaks tõstab ta märgatavalt klaaside kriimustuskindlust.

Nano KFZ-klaasikaitsevahendi toime on kinnitatud TÜV Thüringeni poolt.

Kus vahendit kasutada?

 • Sõidukite klaaspinnad – esi-, külje- ja tagaklaasid, peeglid ja tulede klaasid.
 • Tuulekaitsed – paatidel, laevadel ja jahtidel.
 • Kiiver – kiivri visiir

Kui kaua klaasikaitsevahendi toime kestab?

Vahendi püsivus sõltub kasutuse intensiivsusest, kuid üldiselt jääb see 1 aasta või 30 000 kilomeetri juurde. Maksimaalse kaitse tagab õige vahendi pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Kasutamine

 1. Pese pind pesuvahendiga puhtaks, loputa ja kuivata.
 2. Soovitame eeltöödelda pinnad alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga.
 3. Kanna sinise poleerimislapiga nano pinnakaitsevahend pinnale ühtlaselt, ringjate liigutustega.
  Kaitsekiht kuivab ca 10-15 min.
 4. Poleerida hägu puhta pehme valge lapiga.
 5. 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud oma kohtadele ning pind on kasutamiseks valmis.
 6. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist 24 tunni jooksul.
 7. Vajadusel tee täiendav poleerimine, et eemaldada hägu.

Toote video

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Tähtis teada

 • Mitte kasutada alla +10°C ja üle +30°C! Optimaalne pealekandmistemperatuur on +15°C …+25°C
 • Mitte peale kanda otsese päikesekiirguse käes, sellisel juhul pinnakaitsevahend kuivab liiga kiiresti
 • Mitte kunagi ära tee vahendiga klaasi seespoolt – tekib pimestumisoht teel!

Töödeldav pealispind peab enne kaitsekihiga katmist olema puhas, kuiv, vaha-, tolmu-  ja  rasvavaba (ka näpujäljed tuleb eemaldada!)

Pealekandmine

 1. Töödeldav pind puhastada korralikult pesuvahendiga, ning kuivatada puhta majapidamislapiga
 2. Töödeldav pind on soovitav eeltöödelda Alkoholipõhise eelpuhastusvahendi ja Mikrokiudlapiga. Seejärel pinda enam näppudega mitte puutuda!
 3. Enne kasutamist loksuta pudelit! Vahend tuleb kanda (sinisele) pealekandmislapile (ca 5-6 pihustust), seejärel kanda õhukese ühtlase kihina ringjaid liigutusi tehes pinnale. Ei soovita pihustada vahendit otse klaasile, sest siis saab seda liiga palju, mis omakorda raskendab poleerimist. KLAASPINDA MITTE ENAM SÕRMEDEGA PUUTUDA
 4. Pealekantud vahend kuivab ca 10. min. (miinimum 5 minutit). Kuivamisel muutub häguseks. Peale kuivamist tuleb töödeldud pind kergelt üle käia poleerimislapiga (valge), kuni pealispinnal ei ole silmale nähtavaid vahendi jälgi
 5. Umbes 1 tunni möödumisel on Nanoosakesed asetunud intelligentselt oma kohtadele. Alles nüüd tuleb pind poleerida mikrokiudlapiga ning see on kasutamiseks valmis.
 6. Lõpliku vett ja mustust hülgava tulemuse andmiseks poleerida 24 tunni möödudes töödeldud pinnad puhta, kuiva mikrokiudlapiga.

Võimalikud triibud: üleliigse Nano pinnakaitsevahendi saab eemaldada pärast  mikrokiudlapiga poleerimist. Soovitame Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga puhastada ka kojamehed. (Kojamehed peavad olema silikoonivabad!).

Keskmine kulu: ca. 15ml / m²

Pidage meeles

Pudeli pumppihusti tuleks peale kasutamist veega pesta ja seejärel kuivatada. Alati keerake kork tagasi kinni. Kandeainena kasutatud etanooli tõttu võib see muidu kiirelt oksüdeeruda, siis tekib vajadus uue pihusti järele!

Kuivamine

Optimaalsete tingimuste juures (+15°C …+25°C) kuivab pealispind umbes 1 tunni möödudes ja 1 päeva (24t) pärast on saavutanud vajaliku efekti. Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Pinna kuivamist võib kiirendada  soojendades pinda kuuma õhuga (nt. Föönitamisega). NB! Suurema õhuniiskuse korral tuleb arvestada kuivamisaja pikenemisega.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Veetilga “pärliefekt” tekib täielikult alles 4-5 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks.

Toimimise testimine „Piisatesti” kaudu: sinna jäävad ainult väikesed tilgad – ülejäänu valgub takistamatult mööda pinda alla. Pindadele jääb ka peale vahendiga töötlemist väikeseid piisku, mis ei voola ära oma väikse kaalu tõttu.

PROBLEEMID NANO KAITSEGA?
Probleem: vesi ei voola pinnalt ära.  VÕIMALIKUD PÕHJUSED:
A. tõenäoliselt on pinnal mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada.

1. Hoolikalt eemaaldage vana kaitsekiht kasutades selleks spetsiaalse puhastuspiima  Puhastuspiim VE2. Korrake katmisprotseduuri algusest lõpuni.

B. pinnale on kantud liiga palju vahendit.  Lahendusena aitab intensiivne pühkimine mikrokiudlapiga.  Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

C.Kas kojamehed liiga hõõruvad, hüppavad või kriuksuvad esiklaasil? Järelikult esiklaasile sai kantud liiga palju pinnakaitsevahendit. Tuleb veel kord tugevalt mikrokiudlapiga kogu klaaspind üle poleerida.  See mure kaob lühikese aja pärast täielikult.

Hooldus

Töödeldud klaasidele ladestuvad aja jooksul  putukad, heitgaasid, diisli  tahm jm. Võib tunduda et mõju ongi läbi.  Soovitame pesta vee ja mikrokiudlapiga, või pehme puhastusvahendiga (nt. OneSystem Puhastus ja Hooldusvahendi kontsentraat sõidukitele 1:20). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad klaasikaitse eluiga kuni 50%! 

Säilitamine

Hoida kuivas ja jahedas(aga mitte külmas!) ruumis, originaalses kinnises taaras –  sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 2 aastat. Avatud pudel kasuta ära 1-4 nädala jooksul!

Ohutusteave

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega, vajadusel kasutada kaitseprille. Töötades vahendiga kinnises ruumis tagada korralik ventilatsioon. Tolmu, auru või aerosooli tekkimisel kasutada maski.  Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.

R11: Kergesti süttiv.

S2: Ei tohi kasutada ega jätta laste käeulatusse.

S7: Mahuteid hoida tihedalt suletuna.

S16: Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada.

S46: Allaneelamisel pöörduda kohe arsti poole ning näidata toote  etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nano Klaasikaitsevahend Sõidukitele”

Sulle võib meeldida ka…