Nano Kivi Premium

76,90

Nano Kivi Premium on vee-, õli-, rasva-, punase veini, kohvi ja teiste vedelike imendumist takistav pinnakaitsevahend väheimavatele kivipindadele. Plekid jäävad pinnale, kuid need on väga kergesti pestavad (piisab isegi vihmast).

Tootekood: -
Kategooriad: Kivile ja puidule
Sildid: Kivi

Toote kirjeldus: Nano Kivi Premium on vee-, õli-, rasva-, punase veini, kohvi ja teiste vedelike imendumist takistav pinnakaitsevahend väheimavatele kivipindadele. Plekid jäävad pinnale, kuid need on väga kergesti pestavad (piisab isegi vihmast).

Kasutuskohad: imavad ning väheimavad kivipinnad nagu graniit, kiltkivi, paekivi, marmor, lubjakivi, looduslik ja valatud kivi, terrakota, tellised, kiviplaadid, betoonkivid (NB! Betoon peab vähemalt 3 kuni 4 nädalat vana olema!), lihvitud looduslikud kivid, nt hauapiirded jpm. Töötlemiseks sobivad ka väheimav puit nagu tiik ja bambus. Sobib kasutamisekspoleeritud pindadel! Sobib kaminate kaitseks.  

Püsivus: kuni 5 aastat, sõltuvalt pinna kasutamisest.

PINNAKATTE OMADUSED
 Kleepumisvastane omadus
Vihma käes – suurepärane isepuhastumis efekt (Easy-to-clean)
Veeplekke jms on kergem puhastada
Kaitseb pinda mustusest, mis kinnitub igat tüüpi puhastamise käigus
Vett hülgav
Mustust hülgav
Õli hülgav
Rasva hülgav
Kaitseb ilmastikuolude eest
Külmakindel
UV – kindel
Merevee ja soolase õhu mõjudele vastupidav
Happevihmakindel (kaitse kestvus võib varieeruda sõltuvalt tootest)
Sügavama imavusega, väga vastupidav jäätumisele/sulamisele
Seente ja sambla vastane toime
Kulumiskindel/vastupidav abrasiivsele kulumisele
Vastupidav survepesule
Vastupidav enamikele majapidamises kasutatavatele puh.vahenditele
Hingav
Ei sisalda silikooni, õli ega vahasid
Heledamal puidul võib muuta pind meekollakaks värvitooniks
Ei takista kondentsi aurustumist

 

Keskmine kulu: 25…250 ml/m2, olenevalt pinna imavusest.

1 liitrist kaitsevahendist jätkub:

Katusekivid ca 4-8 m2
Liivakivi, lubjakivi ca 4-6 m2
Poleerimata graniit ca 6-9 m
Poleeritud kivipinnad ca 14-18 m2
Väga tihe kivi ca 40 m2

 

Teistkordsel pealekandmisel kasutatakse 1/2 kogusest.

Kasutamine: Toote minimaalne pealekandmistemperatuur (+6°C …+7°C), samas optimaalne on (+15°C …+25°C). NB! Vahendil on tugev lõhn- kasutades siseruumides  tuleb arvestada, et see püsib min. 6-12tundi. Pealekandmisel avada kõik aknad ja uksed, soovitame töödelda  päevadel, kui ruume ei kasutata, min. 1 päev, parem 2-3 tp jooksul.  Töödeldav pind peab olema korralikult puhastatud (sh ka puhastusvahendite jääkidest), kuiv ja rasvavaba. Siledate pindade jaoks on tootjal ette nähtud spetsiaalne Alkoholipõhine eelpuhastusvahend, see puhastab ja neutraliseerib pinda ning tagab parima haakumise pinna ja pinnakaitsevahendi vahel.

Töödeldavate pindade temperatuur peab jääma +10°C  kuni +25°C vahemikku.  Enne pinna töötlemist lülitage välja põrandaküte ja muud küttekolded.

!Enne suurte pindade katmist soovitav alati teha proovi-immutamine väikesel pinnal.

Toode on kasutusvalmis ning pärast pinna põhjalikku eelpuhastust kantakse ühe või mitme töökäiguga kuivale ja imavale pinnale.Enne tarvitamist korralikult loksutada! Poleeritud pinnale vahendit  kanda peale väheimava svammi abil. Suurtel pindadel  soovitatav kasutada pritsi nagu nt. Gloria prits. Võib peale kanda ka rulli, pintsli või nahast lapiga. Rohkem imavate pindade töötlemisel korrake pealekandmise protseduuri 10-ne minuti pärast. Toode peab pinda sisse imbuma. Siinkohal tuleb olla tähelepanelik, et toode saaks pinnale kantud ühtlaselt. Poleeritud pinna puhul tuleb toote liigsed kogused maha pühkida puhta kuiva lapiga, mitte lasta kuivada niisama pinnal. Suuremates piirkondades võib üleliigse vahendi eemaldada kummist harjaga ja poleerida poleerimismasinaga (valge poleerimislapi või lambavillaga).

!Kohe pärast töötlemist peab pind kuivamise ajaks (vähemalt 36 tundi) olema kaitstud kõikide vedelike (vihm jne), ka plekkide eest.

Tuleb olla tähelepanelik, et toode saaks kantud ühtlaselt pinnale.  Vajadusel kohe (enne kuivamist) peale kanda teine kiht ning siis lõplikult poleerida.  NB!Marmori ja lubjakivi happetundlikkus säilib ka peale kaitsevahendiga töötlemist. Mõned kivid imavad ebaühtlaselt ning muutuvad tuhmiks (häguseks).

Kuivamine:  Optimaalne kuivamine (+15°C …+25°C). Optimaalsete tingimuste juures pealispind on kuiv umbes 2-3 tunni möödudes ja 24-36 tunni pärast täielikult kuivanud/kõvestunud ning valmis kasutamiseks. !Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem. Kõrgemate temperatuuride juures kuivab liiga kiiresti, mis ei lase vahendil pinna struktuuri imenduda, pinnakate jääb ainult pealispinnale ja ei kaitse nii, nagu peaks.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Hooldus: Pinnakaitsevahendiga töödeldud pindu võite edaspidi puhastada veega, samuti võib kasutada tavalisi kaubanduses saada olevaid puhastusaineid (soovitavalt mitte happelisi, nagu tsitrus vms!). Soovitame kasutada toodet OneSystem NANO Puhastusvahendi kontsentraat, vajadusel  survepesurit, väiksematel aladel pehmet käsna või lappi.  NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%! 

 

Säilitamine:  Hoida jahedas (aga mitte külmas!) ruumis, originaalses kinnises taaras –  hoiustamisaeg kestab min. 6 kuud (plastikkanister) ja min, 12 kuud (metallpurk). Hoiu– ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +40°C. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitsekindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. R11:Kergesti süttiv. R65: Allaneelamisel võib põhjustada maokahjustusi.  R66: Korduv puude nahaga võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. S16:   Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada. S23: Vältida auru sissehingamist. S26/28: Silma või nahale sattumisel koheselt pesta rohke veega ning konsulteerida arstiga. S33: Vältida staatilise elektri teket.  S35: Kemikaal ja pakend tuleb jäätmetena hävitada ohutult. S62: Allaneelamisel pöörduda kohe arsti poole ning näidata toote  etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nano Kivi Premium”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted