Nano Kaitsevahend Sõidukite Kunstmaterjalidele Komplekt 100ml+100ml

26,90

Komplekt, mis sisaldab:

 • 100ml pinnakaitsevahendit
 • 100ml alkoholipõhist eelpuhastusvahendit
 • mikrokiudlapp
 • 2x sinine lapp vahendi pealekandmiseks
 • 2x valge lapp poleerimiseks

Ainult 3 laos

Tootekood: A-001-41 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Omadused

 • Toatemperatuuril kuivav, lahustipõhine ja läbipaistev
 • Säästab kuni 80% puhastamisaega ja puhastusvahendeid. Töödeldud pinna puhastamiseks enamasti piisab veest ja mikrokiudlapist.
 • Pindade visuaalne pool praktiliselt ei muutu.

Kasutuskohad

Kõik lakkimata kunstmaterjalidest ja akrüülklaasist pinnad vannitoas, köögis, bürooruumides, WC jne. Optimaalne ka aknaraamide, uste ja kunstmaterjalist aiamööbli kaitsmiseks. Samuti on ettenähtud ka lakkimata kunstmaterjalist pindadele autos sees ja väljaspool(sh voorid,kaitsekummid jne).

Kunstnahal võib kaitset proovida (testides eelnevalt varjatud kohas), kuid kunstnahal kaitse ei toimi kaua. Kunstnahka saab mingil määral kaitsta kasutades Nano-Puhastusvahendi  (lahjendatult) nt 20 ml 10 liitri vees. Sellel on ka mustust tõrjuv efekt.

Sobilik ka polükarbonaat materjalidele (kaitse püsivus: 1-1.5 aastat).

Püsivus

Olenevalt materjali koormusest, 1 kuni 2  aastat.

Kasutamine

 1. Pese pind pesuvahendiga puhtaks, loputa ja kuivata.
 2. Eeltöötle pinnad alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga (Vorreiniger).
 3. Kanna väikese sinise lapiga nano pinnakaitsevahend pinnale ühtlaselt, ringjate liigutustega.
  Kaitsekiht kuivab ca 10-15 min.
 4. Poleeri hägu valge lapiga.
 5. 1 tunni möödumisel on nanoosakesed asetunud intelligentselt oma kohtadele ning see on kasutamiseks valmis.
 6. Optimaalne tulemus avaldub peale kuivamist 24 tunni jooksul.
 7. Vajadusel tee täiendav poleerimine, et eemaldada hägu.

Kasutusjuhend

Lae kasutusjuhend alla siit!

Mitte kasutada  temp. alla 6°C ja üle 30°C! Optimaalne pealekandmistemperatuur on (+15°C …+25°C). Mitte kasutada otsese päikesekiirguse käes, kuumadel pindadel, pinnakaitsevahend kuivab liiga kiiresti. Soovitame kasutada uutel pindadel. Kaetavad pinnad peavad olema kuivad, puhtad, tolmu- ja rasvavabad (ka näpujäljed).

 1. Hoolikalt pesta pind pesuvahendiga puhtaks ja kuivatada
 2. Eeltöödelda pind Alkoholipõhise eelpuhastusvahendija mikrokiudlapiga ja peale seda mitte puudutada pinda enam sõrmedega! NB! Kunstnahka Alkoholipõhise eelpuhastusvahendiga  puhastada EI TOHI!
 3. Enne kasutamist korralikult loksutada! Pihustades pealekandmislapile (sinine) 5-6 korda, kanda vahend õhukese ühtlase kihina ringjate liigutustega pinnale. Suurte pindade puhul soovitame töötada väiksemate alade haaval. PINDA  MITTE ENAM SÕRMEDEGA PUUTUDA.
 4. Pealekantud  Nanokaitsekiht kuivab ca 10. min. Pärast kuivamist kergelt üle käia (mitte poleerida!) töödeldud  pind (valge)poleerimislapiga (mitte Mikrokiudlapiga!), kuni pealispinnale ühtlane ja selge kiht jääb. PINDA MITTE ENAM PUUTUDA EI MEHAANILISELT EGA KA KÄEGA.
 5. 1 tunni  jooksul saavutab kaitse oma vett ja mustust hülgava omaduse ja on kasutusvalmis.

Kulu

väike, umbes 15 ml/m2.

Kuivamine

Optimaalsete tingimuste juures (+15°C …+25°C) pealispind on kuiv umbes 1 tunni möödudes ja 1 päeva pärast saavutanud vajaliku efekti (nanoosakeste asetumiseks kulub u 24h). Madalamate temperatuuride juures pinnakate kuivab oluliselt kauem.  NB!Suurema õhuniiskuse korral tuleb arvestada kuivamisaja pikenemisega.

NB! Enne töödeldud pinna kasutamist, puhastamist või pinnakaitse efekti testimist oota, millal pind on täielikult kuivanud!

Veetilga “pärliefekt” tekib täielikult alles 4-5 tundi peale pinna töötlemist, sest nanoosakesed vajavad aega korrastatud struktuuri moodustamiseks. Pinnaefekti saab kontrollida veejoa suunamisega pinnale – sinna peaks jääma vaid väikesed tilgad – ülejäänu voolab takistamatult mööda pinda alla. Pindadele jääb ka peale vahendiga töötlemist väikeseid piisku, mis ei voola ära oma väikse kaalu tõttu.

PROBLEEMID NANO KAITSEGA?

Probleem: vesi ei voola pinnalt ära.  VÕIMALIKUD PÕHJUSED:

 1. tõenäoliselt on pinnal mustust (ei pea olema nähtav). Aitab, kui pind põhjalikult puhastada.
 2. Hoolikalt eemaaldage vana kaitsekiht kasutades selleks spetsiaalse puhastuspiima  Puhastuspiim VE.
 3. Korrake katmisprotseduuri algusest lõpuni.
 4. pinnale on kantud liiga palju vahendit.  Lahendusena aitab intensiivne pühkimine mikrokiudlapiga.  Kui eelnevad lahendusvariandid ei tööta, võta ühendust meie klienditeenindusega nanomaxi@nanomaxi.ee

Hooldus

Töödeldud pindu puhasta edaspidi vee ja mikrokiudlapiga või õrna puhastusvahendiga (nt. OneSystem puhastusvahendi kontsentraat majapidamisse või OneSystem NANO Puhastusvahendi kontsentraat). NB! Abrasiivne puhastamine võib kahjustada kaitsekihti.

OneSystem Nano-puhastusvahendid pikendavad kaitsekihi eluiga KUNI 50%!

Säilitamine

Hoida kuivas, jahedas (aga mitte külmas!) kohas, tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoiu- ja transportimistemperatuur +5°C  kuni +25°C. Kaitsta otsestest päikesekiirtest. Sellistel tingimustel hoiustamisaeg kestab keskmiselt 12 kuud. Avatud pudel kasuta ära 1-3 kuu jooksul!

Ohutusteave

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pealekandmisel mitte suitsetada, süüa või juua. Tundliku naha puhul kanda kaitseikindaid. Mitte segada toodet teiste ainetega. Vältida kontakti naha, silmade ja limaskestadega. Töötades vahendiga kinnises  ruumis tagada korralik ventilatsioon. Mitte kasutada soojendatud pinnal, lahtise tule, süüteallikate ning kuumade objektide lähedal.

R10: Tuleohtlik.

R43: Naha sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust.

R65:  Allaneelamisel võib põhjustada kopsudekahjustusi.

R67: Aurud võivad põhjustada unistust ja iiveldust.

S62:  Allaneelamisel pöörduda kohe arsti poole ning näidata seda  etiketti.


Tagamaks NANO kaitsekihi pikka kasulikku iga on pinna õige töötlemine ja ka õige hooldus äärmiselt tähtsad. Seetõttu palume järgida antud juhiseid parimal võimalikul viisil.


Toodetud  Saksamaal.  Maaletooja: Nanomaxi OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nano Kaitsevahend Sõidukite Kunstmaterjalidele Komplekt 100ml+100ml”

Sulle võib meeldida ka…