Tekstiilile ja nahale
Klaasi ja keraamika kaitse
Puhastusvahendid
Auto tooted
Põrandatele
Kivile ja puidule

Puhastus- ja Pinnakaitseained Nanomaxilt!

Kasutades Nano tooteid hoiad kokku koristamisele kuluvat aega ja kaitsed oma koduseid pindu hilisema määrdumise eest. Kaitsevahend tekitab pindadele vett ja mustust hülgava kihi seepärast püsivad pinnad kauem puhtad. Tooted on keskkonnasõbralikud ja mitmesugustele pindadele. Tootevalikust leiad nii kodu- kui ka profitooteid.

Nanomaxi alustas Eestis tööd 2009 aastal, mis teeb meist esimese ettevõtte Eestis, kes tõi turule nanotehnoloogilised puhastus- ja pinnakaitseained. Nanotooted töötati välja ja patenteeriti Saksamaal ning neid toodetakse ühes kaasaegseimas tootmisüksuses. Meie kvaliteetkatted koosnevad 100% puhtast ja bioonsest nanotehnoloogiast ning neil on pikaajaline toime. Meie nanotooted ei sisalda silikoone, polümeere ega muid vahasid.

Nano on üliõhuke ja nähtamatu pikaajaline kaitsevahend erinevatele pindadele. Sellegipoolest on see ülitõhus: keemiliselt ja mehaaniliselt kauakestev, vett ja mustust hülgav, nii UV- kui ka külma- ja kuumakindel.

Pinna

Pinnakaitseained

Nanotehnoloogilised pinnakaitseained erinevatele kasutuskohtadele. Kõik selleks, et su elu võimalikult lihtsaks teha.

puhastus

Puhastusained

Puhastusained ka sitkeima mustuse eemaldamiseks kodumajapidamises, kontoris või tööstuses

easy

Tooteid on lihtne kasutada

Nanomaxi tooteid on lihtne kasutada. Lihtsalt jälgi tootele kirjutatud juhiseid ja näed juba oodatud tulemusi.

Group Created with Sketch.

Kaasaegseim tehnoloogia

Kõik Nanomaxi tooted on toodetud Saksamaal ja omavad TÜV sertifikaate. 
Loe lähemalt TÜV sertifikaadist siit.

Group Created with Sketch.

Kauakestva toimega

Võrreldes teiste toodetega turul on meie tooted kauem kestva toimega, nad kaitsevad aastaid töödeldud pindu ning hiljem on neid tõesti lihtsam hooldada.

Group Created with Sketch.

Keskkonnasõbralikud tooted

Meie toodetes ei ole kasutatud vaha, silikooni ega muud sarnast. Tooted on veepõhised, mis tähendab, et nad on keskkonnasõbralikumad, kasutajasõbralikumad ja neid on lihtsam kasutada.

Koostööpartnerid / edasimüüjad